Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

digitální kamera sony dcr trv 285e

Zlobr (2)|1.3.2017 11:12
Zdravím, jako technický antitalent mám problém s propojením digitální kamery sony dcr trv 285e s notebookem. kdysi jsem tuto kameru hodne používal a natočil několik kazet,které jsem ještě pod windows xp bez problému do pc dostal. Nyní se však jedná o to,že nahrávky vypalené na dvd přišly vniveč,nemužu je najít a proto bych chtěl kazety znovu stáhnout do ntb a vypalit,mezitím jsem však menil operační system na windows 7 home a nastal problém s ovladačem,který nemůžu nikde najít. Ntb po připojení kameru najde jako složené zařízení usb,snaží se i najít ovladač avšak nakonec hodí hlášku,že nemohlo být nainstalováno,protože ovladač nebyl nalezen. Kameru mám k ntb připojenu přes kabel usb. Nevím do budoucna zda kameru ještě budu používat,takže nyní se mi skutečně jedná o to jak nahrávky dostat do ntb. Bud se někde v propojení dopouštím chyby nebo skutečně vše závisí na chybějícím ovladači,který údajně sony pod W7 nepodporuje.

Děkuji za hodnotné rady,prosím polopaticky
RoPo (6061)|1.3.2017 15:20
Tato kamera má FireWire nebo-li i.Link rozrhaní. Do PC dostaneš video jedině přes FireWire kartu. USB slouží jen pro přenášení živého obrazu jako webkamera.
Zlobr (2)|1.3.2017 15:25
díky za info,to znamena přes tu zdířku a-v out?
RoPo (6061)|1.3.2017 15:53
Ne, tzn. přes FireWire nebo-li i.Link. Copak jsem psal něco o AV-Out? :confused:

V přiloženeém obrázku červeně orámováno.

[ATTACH=CONFIG]34101[/ATTACH]


Při propojení přes AV-out dostaneš mnohonásobně horší analogový obraz než přes digitální propojení i.Link.
DCR-TRV285E-firewire.jpg