Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

65" lg 65uh950v

TUNN (16)|21.2.2017 13:11
Dobrý den. K teto tv,jaký by jste doporučili soundbar okolo 15000kč?? Je vhodné si pořídit multimedialní centrum??jsou formáty (audio a video) s kterýma si tv neporadí přehrát??
Multimedialní centrum mam vyhlednuté toto EVOLVEO Android Box H8 ale to neumí 3D!

Dík za odpověd.
TUNN (16)|23.2.2017 11:07
nikdo neví???
vivid.sk (11472)|23.2.2017 11:12
- Prilis vela otazok a mnoho potencinalnych odpovedi (skus ako zakladny nastrel gooogle)

[QUOTE=TUNN;528637]jsou formáty (audio a video) s kterýma si tv neporadí přehrát??[/QUOTE]
Ak mas tuto TV doma, nieje lepsie si to odskusat sam?
TUNN (16)|23.2.2017 14:03
TV jeste nemám. Proto tolik otázek. Na Google už pátrám už 2 měsíce nic jsem nenašel ohledne toho co potřebuji. Asi pro to že tuto tv se soundbarem má molo lidí a v čechách a na slovensku jeste méně. Takže pešek!!?? Ale mám zálusk na toto lg sj9 soundbar . Ale nevím kdy to přijde do obchodů a za kolik???!
TUNN (16)|9.4.2017 18:46
Mám dotaz nevím jaký držák na zeď k této tv pořídit. Potřebuji aby byl otočný ,pohyblivi do ceny 3000kč.
Ptám se proto že tato tv má VESA ve spodní části tv a to znamená že by ližiny svislé dolů by byli vydet pokud by byli dlouhe. Což u většiny držáku jsou.
Dík.
TUNN (16)|15.4.2017 21:25
Tak už ji mám a nelituji těch peněz co jsem za ní dal. Tv přehraje každý formát co znám a co na hdd mám. Tudíž už nepotřebuji Multi.centrm. Zvuk je parádní nato že hrají repro z tv. A obraz je deluxe bohužel není moc titulů(dá se říci že žádný) v nejvyšší kvality 4K. Pokud budete mít dotaz tak se ptejte budu se snažit odpověď.