Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nejde obraz tv noe

kamilch (7)|28.1.2017 12:56
Dobry den mam dotaz,moje maminka ma starší televizi se settoboxem ,vzycky se divala na noe ,ale v posledni době ,asi 3 až 4 mesice se nedivala ,až ted ale noe nejde ,jde jenom zvuk , na obrazovce je napsane nepodporovane video. Nevite nekdo co stim
KamilZ (10277)|28.1.2017 13:33
Pro jistotu - nemá satelit (DVB-S) a ne DVB-T?
kamilch (7)|28.1.2017 14:10
Ma settobox na pozemní vysílání, ostatni programy jdou v pohodě, jo a settobox a televizi ma propojenou scart kabelem ,nevim jestli to nemůže byt tim .nemam to jak vyskouset na stare televizi neni hdmi ,ani na settoboxu.
Lumca_1 (218)|28.1.2017 14:59
O který vysílací kanál jde? Předpokládám, že se jedná o RS2 na K59 z Klimkovic! Je tam problém, vysílatel o tom ví (x-krát jsme jej na to upozorňovali, že některé STB, případně jiná koncová zařízení pro DVB-T příjem mají díky nevhodně zvolené a nastavené vysílací technologii problémy), ovšem hraje "mrtvého chrobáka" a k nápravě se moc nemá. Není divu, stojí to totiž love a ty oni zřejmě nemají!
kamilch (7)|28.1.2017 17:17
Je to vysílač z klimkovic ,diky za info ,aspoň vim na čem jsem.
Lumca_1 (218)|28.1.2017 18:46
Tak aktuálně to je tak, že došlo k překlopení do MPEG4/AVC, signál se totiž přijímá ze SATu A3 a jako poskytovatel se v DVB-T zobrazuje "Towercom", což je v příkrém rozporu s příslušnými právními předpisy. Tímto překlopením došlo sice k odstranění potíží (i když ne úplně), které jsem zmínil v předešlém příspěvku, ovšem nikde se překlopení do MPEG4 neuvádí a spousta potencionálních diváků může mít proto problém pokud není vybavena příslušným STB.