Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VHS do PC - EasyCap grabber, Panasonic DVP3100V

Toomicek (2)|25.1.2017 08:43
Ahoj,

Jsem absolutní amatér co se týká A/V, ale pročetl jsem si zde pár diskuzí a mám následující dotaz:

Doma mám combo Panasonic DVP3100V, nejspíše bez TBC. Grabber jsem asi unáhleně koupil za pár kaček EasyCap USB video grabber 32/64bit. Na TV video hraje v pohodě, ale jakmile připojím přes grabber tak se neskutečně vlní a trhá. Nejspíše to bude v nekvalitních komponentech.

Co jsem četl, tak většina lidí používá starší kamery s odblokovaným A/V inputem (netuším co obnáší odblokování a ani kameru zatím nemám). Další variantou by byla nějaká střihová karta/TV karta. V diskuzi zde na fóru někdo doporučoval AVerMedia AVer3D CaptureHD H727 3D, bohužel v roce 2013 :).

Kazet mám asi 70-80 hodin, takže firmě to dát nemůžu.

Jak nejlépe s tím co mám nebo s tím co mohu koupit (investice max 3.000 kč) naložit, abych dosáhl co nejlepších výsledků?

Díky

Tom
RoPo (6061)|25.1.2017 09:55
Pořídit grabber s TBC (něco od Canopusu připojitelný na FireWire) nebo by mohl pomoci i lepší přehrávač s TBC.
Toomicek (2)|26.1.2017 12:21
Děkuji za odpověď. Nemohu nikde nic k prodeji najít. Vyrábí se ještě? Aukro, ebay, amazon nikde nic :( Přehrávač asi nenajdu. Nějaký tip, kde bych mohl něco najít?

Dík