Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: VHS do PC - EasyCap grabber, Panasonic DVP3100V

Nováček
    Registrace
    Feb 2015

Ahoj,

Jsem absolutní amatér co se týká A/V, ale pročetl jsem si zde pár diskuzí a mám následující dotaz:

Doma mám combo Panasonic DVP3100V, nejspíše bez TBC. Grabber jsem asi unáhleně koupil za pár kaček EasyCap USB video grabber 32/64bit. Na TV video hraje v pohodě, ale jakmile připojím přes grabber tak se neskutečně vlní a trhá. Nejspíše to bude v nekvalitních komponentech.

Co jsem četl, tak většina lidí používá starší kamery s odblokovaným A/V inputem (netuším co obnáší odblokování a ani kameru zatím nemám). Další variantou by byla nějaká střihová karta/TV karta. V diskuzi zde na fóru někdo doporučoval AVerMedia AVer3D CaptureHD H727 3D, bohužel v roce 2013 .

Kazet mám asi 70-80 hodin, takže firmě to dát nemůžu.

Jak nejlépe s tím co mám nebo s tím co mohu koupit (investice max 3.000 kč) naložit, abych dosáhl co nejlepších výsledků?

Díky

Tom
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Pořídit grabber s TBC (něco od Canopusu připojitelný na FireWire) nebo by mohl pomoci i lepší přehrávač s TBC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2015

Děkuji za odpověď. Nemohu nikde nic k prodeji najít. Vyrábí se ještě? Aukro, ebay, amazon nikde nic Přehrávač asi nenajdu. Nějaký tip, kde bych mohl něco najít?

Dík

Podobná témata

1. Fragmenty v NTSC obraze (EasyCap DC60)
    Od Druid01 v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-02-2011, 23:04
  2. PHILIPS DVP3100V - Samovolne stopovani videa pri prehravani!
    Od manfred v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-04-2008, 14:51
  3. z VHS do PC
    Od rob_tvf v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-08-2004, 17:15
  4. Z VHS do PC..........
    Od lajdak v sekci DV/HDV
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-04-2004, 12:31
  5. VHS do PC