Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Výběr televizoru do 12k

Neregistrovaný (0)|8.1.2017 08:37
Tazatel: Ondřej

Znění dotazu: Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o doporučení nějaké televize do dvanácti tisíc. Sledovat na ní budu filmy + sport. Dále bych měl požadavek, aby byla vhodná pro hraní her(ps4) pozn.: nemám ps4 pro.
Vyplatí se pořídit televizor se 4k a připlatit si?
Vím, že rozpočet je dost omezený, takaž výběr je složitý. Nicméně, jsem ochotný i něco přihodit, když z toho budu nadšený. Jinak bych byl rád, kdyby se to vlezlo do dvanácti tisíc.

Předem Vám děkuji za typy a rady.
KamilZ (10277)|8.1.2017 09:54
Vhledem k omezenému rozpočtu a tomu, že bys to stejně nevyžil, tak na 4k rovnou zapomeň. Protože jsi nenapsal velikost, tak Ti těžko můžeme poradit, ale za 12 kKč seženeš použitelnou 32" TV. Orientuj se na nízký input lag, kvůli hrám.
Neregistrovaný (0)|8.1.2017 11:17
Tak samozřejmě pro mě čím větší, tím lépe. Líbila by se mi nějaká 43. Myslíte, že to je nereálne sehnat do těch peněz?
Ještě se zeptám k tomu 4k, je poznat rozdíl když se budu dívat třeba na běžné pořady v televizi mezi obrazem full HD a ultraHD. Vím, že nevysílají v té kvalitě, ale zajímalo by mě porovnání obrazů na živo na obyčejném vysílání. V obchodě, si myslím, že je rozdíl veliký mezi full HD a ultraHD, když se podívám na dvě televize vedle sebe.
KamilZ (10277)|8.1.2017 11:20
Levná 4K má horší obraz jak rozumná Full HD. V obchodě moc nepoznáš, tak si TV umí nastavit tak, aby se prodávaly :-).
Neregistrovaný (0)|8.1.2017 11:57
Mimochodem četl jsem, že u televizí se 4k může být problem s přenosem sportu, co je na tom pravdy?

Jinak mohl byste mi sem prosím hodit nějaké návrhy TV? Abych si mohl udělat přehled trochu.