Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): TV Samsung UE49KU6172 - problém s propojením s PC přes Wi-Fi

Neregistrovaný (0)|27.12.2016 10:04
Tazatel: apokax

Znění dotazu: Dobrý den,

máme problém s připojením TV s PC přes Wi-Fi. Klasicky jsem připojila TV k domácí Wi-Fi, nainstalovala na PC Universal Media Server, propojila s TV a videa šla normálně přehrávat z PC, až na problémy s některými titulky. Po nějaké době (řády hodin) mi přestalo PC komunikovat s TV (nevidělo ji), zkoušela jsem různá nastavení a nepomohlo. Zkusila jsem tedy pro změnu Serviio, které si s titulkami poradilo bez problémů, spojení bylo také OK. Opět po x hodinách přestal PC komunikovat s TV a začala vypadávat i Wi-Fi. Načetl se film, chvíli se přehrával, pak hláška "zařízení bylo odpojeno" a TV přepnula na živé vysílání a na chvíli nefungovalo ani připojení. Zkusila jsem přeinstalovat Serviio, povolit program ve Firewallu a nic nepomohlo. Nevíte, čím by to ještě mohlo být? Napadl mě ještě antivir nebo TV napojit přes kabel, což ale nevysvětluje ty výpadky Wi-Fi. Upozorňuji, že nejsem žádný IT expert.

Díky

Technika, které se dotaz týká: Samsung UE49KU6172, Win10
vivid.sk (11472)|27.12.2016 11:09
[QUOTE=;526742] nebo TV napojit přes kabel,[/QUOTE]
Toto odporucam
Ryan Giggs (688)|27.12.2016 13:37
Prehravat bezdrototvo filmy nikdy nie je dobry napad. U suborov s vyssim datovym tokom to moze byt limitujuce.
Pokial je zahltene pasmo, tak taketo vypadky nie su nic vynimocne.
Kabel to vyriesi.