Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 46 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 683

Téma: Samsung 50J6282 vs 48J6272

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Nove, zaujimave info ohladom MCFI. Podla infolinky Samsungu vraj nie je tato moznost dostupna pri pripojeni cez HDMI. Cize z tohto dovodu ju zrejme xz69 nevidel. Z dovodu konkretneho pripojenia.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Citace Původně odesláno od Ryan Giggs Zobrazit příspěvek
    Nove, zaujimave info ohladom MCFI. Podla infolinky Samsungu vraj nie je tato moznost dostupna pri pripojeni cez HDMI. Cize z tohto dovodu ju zrejme xz69 nevidel. Z dovodu konkretneho pripojenia.
    "A teď babo raď ". Bol som pozrieť novú TV, skúšal som menu Motion+ a čuduj sa svete v 55J6282 boli "obe nastavenia" a v 50J6282 a 40J6282 bol len jeden "bežec". Všetky TV pripojené cez HDMI. Tak čo, má to 100Hz panel alebo nie (chcel som ho v 50ke)? V obchode mi padol do oka Sony KDL-55W755c. Tak prosím o radu ako každý nerozhodný. Ktorý? Podmienka je smart a 100Hz okrem LG.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Okrem 40" to ma 100 Hz panel. Veď to maš potvrdene v tejto teme.

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Okrem 40" to ma 100 Hz panel. Veď to maš potvrdene v tejto teme.
    Tak prečo v 50" a pripojené cez HDMI jeden bežec a bez akéhokoľvek pripojenia tiež?

---------- Doplněno v 19:01 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:00 ----------

A ešte ak môžem žiadať o vyjadrenie sa k Sony KDL-55W755c? Viem že to nepatrí do tejto témy ale možno takých ako ja je viac a každá rada pomôže...

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Citace Původně odesláno od LordSewen Zobrazit příspěvek
    Tak prečo v 50" a pripojené cez HDMI jeden bežec a bez akéhokoľvek pripojenia tiež?

---------- Doplněno v 19:01 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:00 ----------
    ja som to mal tiez tak.. bolo jedno ci bolo k tv nieco pripojene cez hdmi, alebo nie, v motion plus chybalo nastavenie mcfi.
    Takze aj 50" samsungy j6282 nie su uplne rovnake a stale ostava otazne, ci su aj panely na vsetkych 100hz.
    Zatial vieme, ze ten, ktory vyssie spominal Ryan Giggs ma 100 hz panel 50D1AF0VK s nastavenim mcfi a ten druhy, ktory sme videli my, je bez mcfi a jeho panel je neznamy
    Naposledy upraveno uživatelem xz69: 18-11-2016 v 19:01

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Samsung si z nas robi prdel , keby nebola vyssie fotka od "RG", nieje dovod tymto informaciam neverit.
    Zober 55" a mas vystarane.

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Samsung si z nas robi prdel , keby nebola vyssie fotka od "RG", nieje dovod tymto informaciam neverit.
    Zober 55" a mas vystarane.
    No... Ved to zvazujem. Len to Sony ma zacalo akosi trapit... Som na vazkach...

Registrace
    May 2009

Obe budu dobre volby, hlavne pri troche stastia na konkretny kus. Mozno pri rozobrani detailnych poziadaviek by sa dalo povedat, k comu sa priklonit viac.
    Pri navsteve v obchode (pri default "shop mode") toho vela nezistis, skor ak by si bol ochodny si vziat obe domov, nastavit a porovnat, co ti sadne viac.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Pretoze este raz, ze tam chyba v nejakom mode nejake nastavenie, neznamena ze tam nie je 100 Hz panel.
    Je X modelov so 100 Hz, ktore nemaju moznost nastavenia MCFI. Take Sony ma napr. v niektorych modeloch miesto nastavenia Motionflow len impulse mod, takisto Philips mava take modely, niektorym Panakom chyba IFC atd. To zas nie je ziadna rarita.
    Mozno to tam chyba len pri urcitom konkretnom, prednastavenom mode, pri konkretnej kombinacii nastavenia atd. Kto vie...

Podla servis menu to je 100 Hz, tam mas fotku. A je nonsens aby jeden model, rovnako oznaceny mal roznu frekvenciu. Nikto pricetny by to takto nevyrabal, to by bol superstratovy kseft.
    Naposledy upraveno uživatelem Ryan Giggs: 19-11-2016 v 05:21

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Nie nevychadzam zo zahranicnych recenzii ale z modelov z oficialnej distribucie. V 2014 bol na trhu v 50" H6200 (100 Hz), predtym ES6300 atd.

U inych vyrobcov (Sony, Philips) sa tiez vyskytuju 100 Hz modely ktore maju osekane moznosti nastavenia a nemaju moznost nastavit mcfi.
    Bolo by mozno dobre keby sem XZ69 alebo iny majitel foto zo servisneho menu.

//Prave na inom fore komunikujem s jednym predavacom. Podla servisneho menu 50 Hz ma J6282 iba v 40". 50" a viac je vraj 100 Hz. Prislubil poslat aj foto zo servisneho menu, tak potom dodam ak mi to posle.

//takze je to potvrdene, tak ako sa pise vyssie. 50 Hz je len v 40".
    40": https://1drv.ms/i/s!AtLPzj6b2X1QgrocrtiOn4oV3HC7DQ
    50": https://1drv.ms/i/s!AtLPzj6b2X1QgroZxOhPbYaLoIHK8g

Takže Samsung 50J6282 je doma a v Service menu je potvrdené to čo aj tvrdí vyššie Ryan Giggs - 50" má 100Hz panel. Ďakujem za pomoc a trpezlivosť...

Registrace
    May 2009

50" má 100Hz panel
    Takze vies rovnako potvrdit aj pritomnost oboch posuvnikov v nastaveniach Motion+, ako je uvedene tu ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

Takze vies rovnako potvrdit aj pritomnost oboch posuvnikov v nastaveniach Motion+, ako je uvedene tu ?
    Posuvník je tam len jeden... "redukcia trhania"
    Naposledy upraveno uživatelem LordSewen: 20-11-2016 v 11:39

Registrace
    May 2009

LOL vcelku vtipny Samsung (no nie az tak z pohladu zakaznika).
    Skus este ine zdroje signalu a daj vediet (interny tuner, externy HDMI, media player, atd ....).

Nováček
    Registrace
    Nov 2016

LOL vcelku vtipny Samsung (no nie az tak z pohladu zakaznika).
    Skus este ine zdroje signalu a daj vediet (interny tuner, externy HDMI, media player, atd ....).
    Odskúšané... Tuner, USB ... Vždy je jeden posuvník...

Registrace
    May 2009

To nieje ziadna slava. Este jedna vec, su to Samsungy Made in Slovakia? (pozri krabicu / etiketu).

Strana 4 z 46 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Samsung 48j6272 nastavení obrazu
    Od Petr Štejnar v sekci Samsung
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-05-2016, 12:19
  2. Samsung UE46C6000 nepřehraje video,které Samsung UE32B6000 přehraje
    Od jirka.zbrna v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 16-04-2012, 22:23
  3. Samsung LE46C65O nebo Samsung LE46C654 rada před koupí