Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 43 z 43 PrvníPrvní ... 33414243
Zobrazené výsledky: 631 až 636 z 636

Téma: LibreELEC (KODI) na Android TV boxech s ArmLogic S905 S905X

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak z řady názorů tady vyplynulo, že to pracuje lépe s videem než Android. Samozřejmě mohu jet dual boot a použít i Android. Každopádně tohle je vlákno o LibreELEC a proto se tady ptám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Já to nehaním,má doma 2 Maliny s Libreelec.
    Ale také TV s Androidem a žádné problémy s Kodi nemám, včetně hodně náročných videí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od jito Zobrazit příspěvek
    Já to nehaním,má doma 2 Maliny s Libreelec.
    Ale také TV s Androidem a žádné problémy s Kodi nemám, včetně hodně náročných videí.
    OK, pak tedy zůstává otázka na ten příjem DVB-T/C... sledujete někdo TV na KODI ? DVB-T/C ? jaký tuner používáte? tipy na instalaci? předpokládám, že variantu s CIslotem asi nikdo nemá řešenou (z více důvodů mj. ExUPC tu kartu myslím už ani nenabízí);

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

@pnovak: Ano DVB-T2 tuner používám již dlouho (pár let) a to jak na Malině (LibreELEC) tak na S905X TV boxu (CoreELEC). Já Používám starou Astrometu s čipen Panasonic a TV Headend, funguje bez problémů. Astrometa se již dnes asi nedá koupit. Další odzkoušený tuner byl DVBSky T330. Viz příspěvek v tomto vláknu: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...l=1#post535424

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Já na malině RPi2B (Libreelec) provozuju TVheadend aktuálně s USB tunerem Avermedia TD310, dříve jsem jel taky s Astrometou.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak mi konečně dorazila domů Odroid C4 a začal jsem laborovat s instalací. Protože jsem chtěl, podle doporučení zde, zachovat Android, začal jsem řešit ten dual boot, ale protože nejsem linuxák, tak jsem s tím měl hodně problémů, které nakonec vyústily v jednoduchou instalaci CoreELEC na kartu a vyjmutí eMMC. Tj.žádný dual boot. Upřímně, ten původní Android je tak příšerný, že nevidím důvod ho nechávat (je nějaký???). Kdo ho nepotřebuje na něco konkrétního, vypalte CE/LE rovnou na tu eMMC.

První dojem z přehrání filmu (konkrétně: Das Boot - 1981) je fantastický. Nevím co moje TV dělá při přehrávání filmů přímo z flash přes USB, ale přehrání přes MMC vypadá viditelně lépe.

Strana 43 z 43 PrvníPrvní ... 33414243

Podobná témata

1. MXV+ (MXV Plus) Android TV Box - Amlogic S905 64bit
    Od whitesak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-07-2016, 08:05
  2. KODI na NAS serveru Asustor AS202TE
    Od radiotv-tiskovky v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-02-2016, 20:24
  3. Google Cast na Android TV