Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 37 PrvníPrvní ... 15232425262735 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 361 až 375 z 542

Téma: LibreELEC (KODI) na Android TV boxech s ArmLogic S905 S905X

Nováček
    Registrace
    Aug 2017

ahoj, jak prosímtě zapnout jak říkáš TV HDMI CEC, abych nemusel nic konfigurovat?
    Zatím se jeví Coreelec dobře, přehraje mi větší stramy, ale nejde mi ten ovladač a nelíbí se mi moc, že musím něco konfigurovat, když libreelec uměl ovladač na 905x automaticky

Edit: sorry, ono to jede samo bez nějakého nastavování. Každopádně špatně (blbnul zvuk).
    Už jsem nastavil originální ovladač k X96 krabici
    Naposledy upraveno uživatelem thegrid89: 14-12-2018 v 14:50
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdravim,
    Libreelec/KODI na RPi3 prepojeni cez LAN na pc a cez toslink do AVreciever / onkyo TX-DS595 /.
    Potreboval by som do toho AVrecievera dostat Spotify, z PC pripadne nejak inak.
    Je nejaka najrozumnejsia najjednoduchsia cesta ?
    Plugin pod Kodi som nasiel, ale nefungoval ani s kontom na spotify a na free uz vobec nie.
    Ak som v zlom fore, omluvamn sa a budem vdacny za info kde je lepsie sa spytat.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Nejrozumnější cesta je instalace doplňku služeb Librespot. Tím se z KODI (LibreELECu) stane Spotify klient a je možno jej používat nejlépe ze smartfounu přímo z aplikace Spotify, kde se vybere pro přehrávání tento Client.
    Funguje opravdu jako nativní Spotify Client, takže nejde o streamování z mobilu do KODI, ale LibreSpot si vše tahá z NETu sám. Je nutné mít prémiový účet.
    Funguje perfektně, pouižívám hodně často. Nyní v konfiguraci CoreELEC a Librespot verze 9.0.113 od Anton Voyl. Doplněk by měl být k dispozici přímo v Libre/CoreELEC repozitáři.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

dik, za info.

napadlo ma, ze by pre mna bolo jednoduchsie prepojit PC a reciever. Skoda ze reciever nema lan. Budem musiet najst nieco co vie spracovat audio cez lan a poslat to cez toslink do recievera.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od leko Zobrazit příspěvek
    Budem musiet najst nieco co vie spracovat audio cez lan a poslat to cez toslink do recievera.
    Klopes do otvorenych dveri. whitesak ti prave napisal a potvrdil, ze to funguje spolahlivo, staci akakolvek krabica, kde rozbehas CE a prepojis cez toslink s AVR. Nieje nutne ani tahat ethernetovy kabel, pre nizky audio traffic postaci s prehladom aj wifi.

Funguje aj pod starsimi LE, akurat Librespot (ak ho nenajdes v repozitari) nainstalujes manualne zo zipu. Moze bezat sucasne s AVR (spotreba 1W), vystup je bitperfect (na rozdiel od Spotify klientov pod PC).

Nevyhoda, ktoru som nasiel oproti originalnemu klientovi, ze vystup nieje gapless.

Vyhody ale prevysuju. Napriklad v pripade Onkya (a aj inych AVR) vies pozerat video z akehokolvek externeho HDMI zdroja a pocuvat audio zo spotify z LE/CE (co nieje uplne samozrejme, ak pouzivas odporucany setup vsetky HDMI->AVR->TV).

update: posledny odsek nieje prave tvoj pripad, kedze mas staru sunku bez HDMI , ponechavam text pre ostatnych
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 16-12-2018 v 13:52

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    jednoduchsie prepojit PC
    A pokud chceš "ovládat" Spotify z PC, tak to samozřejmě taky můžeš. I PC Spotify SW umí přepnout přehrávání na jakéhokoliv spotify klienta, tedy i na Librespot.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

chlapci dakujem, pozriem na to.

-------------

este raz vdaka a pekne sviatky prajem.

Je tu občas
    Registrace
    Dec 2011

Ahoj všem, přišla mi zpráva, že mi box dorazil do cílové země Co budu potřebovat k rozjetí - SD kartu jakou, HDMI-CEC? Hoďte mi tu prosím link, kde je návod na rozjetí Libre... či Core...

Díky

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

keby to niekoho zaujimalo, tak nakoniec som to rozbehal tak, ze som na libreelec/kodi zapol Airplay a na PC som si stiahol TuneBlade. Spotify pekne streamuje aj free cez LAN na RPi3+ s kodi a cez HiFiBerry a toslink do zosiku.
    Vybavene. A hlavne funguje to aj bez premioveho uctu na spotify.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak tuner astrometa byl ulozen do supliku a misto nej mi dorazil z ebay xbox tuner (na obalu to neni poznat, ale je to i dvb-t2 ), za bratru 400,- Kc i s postovnym. Pripojeno do libreelec a vse hned fungovalo jako z praku. (tvheadend ukazuje chip Panasonic). Takze vrele doporucuji jako alternativu za astrometu. A jeste jako plus to je na kabelu, takze to tak nevycumuje, protoze muj x96 ma usb porty jen z boku.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od leko Zobrazit příspěvek
    a libreelec/kodi zapol Airplay a na PC som si stiahol TuneBlade
    Zajímavé řešení, ale zde bych se vsadil, že to zachytávání audia na windows device pomocí TuneBlade a následné streamování do Atplay bude audio převzorkovávat a tedy to nebude bitperfect...

Nováček
    Registrace
    Dec 2018

Ahoj.Prosim o radu.Mam H96 pro plus a v nandroide nainštalovany libreelec.Da sa nejako vratit do krabičky android.

Je tu občas Avatar uživatele slay
    Registrace
    Aug 2011

Ahoj.
    Vlastním SCISSION V88 PRO s 2GB RAM a procesorem RK3229. Mělo by to přehrávat i 4K. Ale když spustím film v KODI (doplněk Stream Cinema CSaSK), tak se po chvilce film začne sekat až vyběhne hláška že mám pomalé připojení. Když dám test připojení přímo v Stream Cinema, tak mi naměří 80 Mb/s. Všude je psáno, že 25 Mb/s by mělo stačit. Včera dorazila nová TV a z youtube přehraje 4K bez zádrhelu. Obě zařízení jsou připojená kabelem.
    Díky za rady.
    Naposledy upraveno uživatelem slay: 20-12-2018 v 08:49

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od slay Zobrazit příspěvek
    Vlastním SCISSION V88 PRO s 2GB RAM a procesorem RK3229
    Špatné vlákno. Zde řešíme TV boxy s procesorem Amlogic S9XX ...TV Boxy s RK3229, za mne - nebrat...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od francuz Zobrazit příspěvek
    Da sa nejako vratit do krabičky android.
    Jo lze.
    Viz: https://androidpcreview.com/how-to-u...date-firmware/

Strana 25 z 37 PrvníPrvní ... 15232425262735 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. MXV+ (MXV Plus) Android TV Box - Amlogic S905 64bit
    Od whitesak v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-07-2016, 09:05
  2. KODI na NAS serveru Asustor AS202TE
    Od radiotv-tiskovky v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 1