Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Dívka ve vlaku

Nováček
    Registrace
    Apr 2016

Velmi slušný thriller. Začátek filmu je dost fajn. Líbilo se mi jakým způsobem je strukturované vyprávění, a že to celé působí jako mozaika. Dost se mi líbilo, jak si to hraje s divákem, díky opakovaní několika scén, podobnostmi a taky nespolehlivým vypravěčem v podání hlavní hrdinky. Navíc režisér Taylor umí dost dobře pracovat s atmosférou, kterou velmi dobře stupňuje pomocí hudby a kamery. Navíc má velkou oporu v Emily Blunt, která podává perfektní výkon a jde v některých moment až na hranu. To se mi hodně líbilo. Zbytek herců je fajn a všichni si svoje odehrají. Co se mě naopak moc nelíbilo, bylo to, že příběh v závěru negraduje, tak jak by měl a po odhalení vraha už nic nenabídne. Taky mě v půlce filmu začalo vadit jak moc se příběh nikam nehýbe a vymýšlí nové slepé uličky. Na druhou stranu, knihu jsem nečetl, takže nevím přesně jak to v knize bylo. Dívka ve vlaku je slušný thriller, který má co nabídnout, jen je škoda, že poslední čtvrthodina je takový dojez na volnoběh. 7/10

Relax více: watch adult movies, watch suicide squad movies, watch jason bourne movies . Dobrá zábava!
    Naposledy upraveno uživatelem ngomaichi: 14-10-2016 v 10:36
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Ve Vegasu Pro se ve zvukové stopě nezobrazuje zvuk.
    Od camman 2 v sekci Editace videa
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-11-2015, 14:56
  2. Help ve Vegase,
    Od MartasF v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-04-2007, 13:28
  3. efekty ve vegasu
    Od maratek v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 10:43
  4. 16:9 ve Vegasu 5