Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 55PUS6501 + Sat. modul CA SMIT nefunkční EPG

PaBry (5)|10.10.2016 08:11
Zdravím,

na televizi Philips 55PUS6501 s aktuálním FW mám připojenou parabolu se 100% sílou a 99% kvalitou signálu. Kartu mám Skylink ICE01 a modul SMIT. Po naladění programů, stále nemůžu rozchodit EPG na většině programů. Bezproblémové EPG je pouze u ČT programů. Našel jsem možnost načítaní EPG z netu, ale to funguje snad ještě hůř. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost nebo tip? Předem dík Pavel
digitivi (215)|10.10.2016 08:35
Nemyslis, ze by bolo lepsie oslovit predajcu prip. podporu Philipsu? Len vyrobca moze odstranit uvedene problemy (napr. vydanim opravneho FW), mi tu na fore asi tazko.
PaBry (5)|10.10.2016 12:12
Zdravím,

oficiální podporu Philips jsem samozřejmě kontaktoval, po sdělení všech údajů viz. výše a typu modulu v TV jsem byl dotazan na typ HDMI kabelu ??? Poprosil jsem o přepojení na technika, znova popsání všech údajů, technik mi sdělil že problém není v TV ani FW, ale EPG nebude v programech vysíláno. Jaktože EPG u těchto stanic fungovalo na mém starém technistaru se stejnou kartou nedokázal odpovědět. Mám prý zkusit kontaktovat Skylink. Chjo Předem díky za další tipy Pavel
vivid.sk (11472)|10.10.2016 12:36
[QUOTE=PaBry;524798]jsem byl dotazan na typ HDMI kabelu ???[/QUOTE]
"Kvalitna" technicka podpora sa nezaprie. Rozhodne to bude kablom :)

Btw, dekodovacia karta nema s prijimom EPG nic spolocne, EPG (aj titulky) idu zobrazit na kodovanych kanaloch aj bez karty (to si mozes overit vytiahnutim karty, pripadne na kanaloch, ktore nemas predplatene), t.j. nie su kodovane systemom podmieneneho pristupu. Ako poslednu moznost by som skusil "factory reset" a nove naladenie.
PaBry (5)|10.10.2016 12:57
Díky, zkusím tovární nastavení, znovunaladění a dám vědět. Pavel
digitivi (215)|10.10.2016 13:22
Uff tak to je zapeklita situace.
1. Ak prijimas aj Astru 1 s prevazne nemeckymi stanicami, skus funkcnost EPG aj na nich.
2. Ak mas moznost vyskusaj aj ine formy prijmu (kabel, DVBT) cez tuner TV a over funkcnost EPG.
Mimo misu: Mas moznost vyskusat Hbbtv ci funguje?
PaBry (5)|10.10.2016 16:27
Zdar,

zkusil jsem do TV připojit Dvb-T anténu a všechny programy až na Mňau-TV :) mají bezproblémové EPG. Pokud přepnu v TV na satelit, EPG mají pouze ČT a Barandov programy. Když zadám v nastavení - TV průvodce - z internetu, několik programů v EPG přibude, ale např. ČT24 nabízí 2$ocky:)
HbbTV mám zapnuto.
Astru mám pouze 3a 23,5.
Jde mi o to, že volbou v EPG v TV se nastavuje i časovač nahrávání pořadů. Díky za info Pavel
PaBry (5)|10.10.2016 21:05
Všem zůčastněným děkuju za rady,

VYŘEŠENO
"Tovární nastavení" televizoru obnovuje pouze nastavení obrazu, zvuku a ambilight :)
Zadal jsem volbu o řádek níže "Znovu instalovat televizi".
Po instalaci EPG "z vysílače" konečně naběhlo u většiny satelitních programů. Při volbě EPG "z internetu" se stále přiřazují špatné stanice.
Po reinstalaci zůstala aktuální 0.1.15.15 verze firmwaru.

Díky Pavel