Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kdl-48wd650b

ReVoe (9)|6.10.2016 00:10
Zdravím asi před 2-3 měsícema jsem kupoval tuhle telku pár problému bylo reklamaci mi neuznaly že je v pořádku. Chci se zeptat jaký na ni máte názor. Můj problém je ten že at už pustím film přez USB (avi , mkv , full hd , hd) Při tmavých scénách mám duchy v obraze, jak je odstraním? PS: I přez PS4 Bluray disk také duchové. Na prodejně v Datartu mi řekli že je to chyba softw... a že si mám počkat na aktualizaci nic víc... Děkuji
KamilZ (10277)|6.10.2016 05:18
Pokud to dělá jen při přehrávání USB nebo HDMI vstupu a při použití interního tuneru ne, tak je to dle mě jednoznačně vada, na kterou se vztahuje záruka. Navíc to přiznal i sám Datart - chyba v SW. Není důvod, abys čekal na aktualizaci, reklamuj, držkuj, hroz ČOI apod.

I tak je ta TV je lowend s mizermými parametry, takže od ní nečekej zázraky.
ReVoe (9)|6.10.2016 21:20
Jako PS4 hry jdou nádherně prez HDMI jen mám problém při filmech z USB a Bluray disků že při tmavých scénách mám duchy v obraze :-( DVB-T přez společnou jde normálně bez duchů... To mi chceš říct že jsem koupil šunt za 15.000? A aby mi to vůbec uznaly tu reklamaci mi budou tvrdit že je vše vpořádku.... Jako před tím co jsem ji reklamoval za zasekané smart menu - Youtube a to že jsem telku vypnul a už nešla zapnout teprv až po tom co jsem ji natvrdo vypnul ze síte tak začala fungovat.... A oni mi ji poslaly zpět že je vpořádku a nic neuznaly... (zkoušel jsem si i pohrát s nastavením a pořád nic dokonce jsem psal na zak.. podporu do Sony tam mi řekly at zkusím 3 věci a poté mi stále odpovídaly dokola to samé takže jak to mám chápat? To na dotazy odpovídá automat nebo neznají své výrobky?)
KamilZ (10277)|6.10.2016 21:47
Zkus to vyfotit a dát sem. Nemáš jen rozdrbané nastavení? Zkoušel jsi reset?
ReVoe (9)|6.10.2016 22:41
Vyfotit to nejde a stopnout uz vubec ony se dvoji obličeje jako tahnou atd.... Tady mam obraz je to klasika avi. A nastaveni tv taktez posilam.








screen capture tool
vivid.sk (11472)|6.10.2016 23:03
Povypinaj si vsetky tie kurvitka, co mas pozapinane.
ReVoe (9)|7.10.2016 07:26
A to je presne co?
ReVoe (9)|8.10.2016 09:01
Takze ti duchove atd.... By TV delat nemela? Abych pri reklamaci nebyl za blbce... Jinak ČOI? A scim jim mam jako pohrozit s ČOI?
vivid.sk (11472)|8.10.2016 10:25
[QUOTE=ReVoe;524731]A to je presne co?[/QUOTE]
To su vsetky "vylepsovace" obrazu (3 a 4 obrazok).

[QUOTE=ReVoe;524723]Vyfotit to nejde[/QUOTE]
Tak skus natocit ako video, pretoze z tej foto nic nejde poznat. Pouzi kvalitny* zdroj videa (ziadne avi), aby sme si boli isty, ze to nieje zdrojom videa.


*optimalne BDRemux resp. BDrip a adekvatnym bitratom.
ReVoe (9)|8.10.2016 20:26
Neni to z moji TV ale tohle mi to přesně dělá nedokážu popsat přešně závadu prostě duchové rozmazaný obličej ale jen při tmavých scénách i z Bluray disku přez PS4 hdmi https://www.google.cz/search?q=tv+ghosting+in+dark+scenes&client=ms-android-huawei&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSpZbK6cvPAhUBVRQKHb-aDscQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#imgrc=FeF_mVgWp7KU3M%3A a ještě zkusím to video nahrát jinak už mám domluvenou reklamaci. V Pondělí si pro TV přijedou..
ReVoe (9)|15.11.2016 22:11
Zdravim mam takovy dotaz, prvni cast se tyka toho ze je mi od koupe tv nejak divne (rozostrene videni, bolesti hlavy, malatnost, stavy na zvraceni a stale unaveny) jestli to muze byt z TV sedim od obrazu asi 2,5 metru. Uz jsem obehal doktory nebojte 30 listopadu jdu na neurologii tam mi rekli ze to bude nejpravdepodobneji krcni pater. Tim se dostavame k druhe otazce vyska TV vsude pisou ze by mela byt telka umistena aby byl stred TV ve vysce oci ( mam ji tak ze ve vysce oci mam spodni plast tv talze se kroutim trochu nahoru) co je na tom pravdy muze to poskodit nejak zdravi? Napr problemy s krcni pateri?? Mam TV umistit do vysky stredu tv a oci?
Dalsi vec mi nekdo psal ze to dela blikani podsviceni at ji okamzite vymenim to trochu nechapu....

A posledni otazka nekdo nekde psal at zkontroluji TV prez fotak mobilu a vylezlo mi tohle viz priloha.. Je to vporadku? Mockrat vsem dekuji za reakce...

---------- Doplněno v 23:11 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 23:09 ----------

Tady jsou ty obrazky...
700 (1).png 700.png
ReVoe (9)|15.11.2016 22:14
Vypnuti kurvitek pomohlo i HD-LQ nadherne :-)
RoPo (6061)|15.11.2016 23:47
Jestli mas oci pri sledovani TV v urovni spodni hrany TV, tak to je opravdu spatne. Pak se nedivim, ze prave od neprirozeneho zaklonu hlavy te boli cela hlava.
Dalsi problem muze byt ve spatnem nastaveni TV - vysoky kontrast, svitivost a podsviceni, presaturovani barev, dynamicky rezim apod.
ReVoe (9)|15.11.2016 23:57
A muzu poprosit o optimalni nastaveni na tuhle tv?
RoPo (6061)|16.11.2016 08:34
To ti žádný soudný člověk přesně, pro tvoje dobro, nesdělí. Protože k tomu slouží provedení kalibrace. Na internetu najdeš hromadu nastavení i k tvoji TV, ale nezapomeň, že to jsou nastavení pro sladěný konkrétní kus panelu a daného kusu elektroniky - řídící desky. Každý kus TV (rozuměj stejný model, modelová řada) je vždy v nějakých tolerancích, ale nikdy není žádný druhý stejný jako první kus TV. Proto kvalifikovaně nelze takto "na dálku" jednoznačně sdělit nastavení konkrétně pro TVOJI TV. Nehledě na subjektivní dojmy z takto nastaveného obrazu. Snad je to srozumitelné.

Možná by ti pomohlo, alespoň rámcově, kdybys sem nafotil natavení obrazu v menu tvé TV. Pak je možné uvést určitá doporučení v úpravě nastavení. Nikoliv však taková, že nastavením bude obraz perfektní bez zmíněné kalibrace na místě u konkrétně tvoji TV.