Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Skylink Live TV - nová služba v nabídce Skylinku

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Se Skylink Live TV již mohou všichni zákazníci Skylinku sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti (chytrém telefonu, tabletu nebo PC), přehrávat pořady zpětně z 30hodinového archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny (Banaxi).

http://www.parabola.cz/clanky/5957/s...idce-skylinku/

(pozn.: bohužel na PC je třeba Silverlight)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jenom škoda,že to funguje na mobil jenom na wifi.

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Zkoušel to někdo už na TV boxu s Androidem? Docela by mě to zajímalo. Aplikace funguje na poslední modely TV LG a Samsung a v telefonech s Androidem, ale opravdu by mě zajímalo, jak to je s TV boxy s Androidem popř. s Android TV.

Děkuji.
    Naposledy upraveno uživatelem DavCZa: 09-12-2018 v 15:51

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Zkus Kodi, to má addon, ale funguje jen na Leia - verze 18, je v českém repozitáři a musíš být aktivovaný u Skylinku.

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od DavCZa Zobrazit příspěvek
    Zkoušel to někdo už na TV boxu s Androidem? Docela by mě to zajímalo. Aplikace funguje na poslední modely TV LG a Samsung a v telefonech s Androidem, ale opravdu by mě zajímalo, jak to je s TV boxy s Androidem popř. s Android TV.

Děkuji.
    na X96 funguje normálně....

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    Zkus Kodi, to má addon, ale funguje jen na Leia - verze 18, je v českém repozitáři a musíš být aktivovaný u Skylinku.
    Jde mi o to sehnat nějaký levný, ale funkční TV box s Androidem, abych mohl sledovat na starší LG fullHD TV, takže žádné 4k ten TV box zvládat nemusí
    Kodi znám, ale jelikož nemám TV box, tak nepoužívám.
    Naposledy upraveno uživatelem DavCZa: 09-12-2018 v 20:34

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Citace Původně odesláno od jito Zobrazit příspěvek
    na X96 funguje normálně....
    A jakou máte verzi té X96? Máte na něm aplikaci nebo jedete přes KODI? Potřeboval bych to k LG TV (r.v.2012), jelikož nemá webOS. Myslíte, že by apka jela i na https://www.gearbest.com/tv-box/pp_8...83#goodsDetail ? Je to cz sklad

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Mám model X96 Amlogic S905X 2GB
    https://www.tinydeal.com/x96-s905x-2...-p-161484.html
    Mám nainstalovanou Skylink apk i Kodi.Ale Skylink jedu přes jejich apk.
    Na Parabole píše,že to v Meccol funguje
    https://www.parabola.cz/forum/topic-96236/

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Tohle je starší vlákno, ale přesto se zeptám. Zprovoznil jsem Mi Box s Android TV a na něm Skylink Live TV. Tváří se to, že to jakože funguje. Mám s tím ale zásadní problém. Používám roky své HTPC, kde nemám problémy se synchronizacemi obrazu, pohyb kamery je naprosto hladký a plynulý při nastavení 50i nebo 50p pokud je zdrojem DVB-S (50i). Takže tak nějak vím, jak to má opravdu vypadat. Skylink Live TV app není absolutně schopná poskytnout signál do TV s plynulým pohybem kamery, je to strašná mazanina, jakýkoliv sport, jakýkoliv švenk, pro mne prostě nekoukatelné, velmi to irituje. Je úplně jedno, jak je nastavený výstupní formát z Mi Boxu, mazanina je to furt. Jiné IPTV nebo streamovací aplikace např. netflix, redbultv, youtube atd. mají na Mi Boxu bezproblémový plynulý pohyb kamery, hladké švenky žádný problém a to dokonce i ve 4k.

Rád bych se dozvěděl, jestli jste na tom stejně ... kdybych měl jen něco špatně nastaveno, bylo by to fajn, ale nevěřím tomu.
    Naposledy upraveno uživatelem MomoBrut: 05-10-2020 v 14:38

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Skylink Live TV ma vystup v 25p, cize z toho nedostanes plynuly vystup ziadnym nastavenim.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Díky za info. Mi Box umí nastavit různá rozlišení a obnovovaci kmitočty, ale 25p opravdu neumí. No pak to ale všem musí vypadat jak z (_!_). Co si o tom myslet, to to ty lidi nevidí? A má to tedy někdo nějak pořešeno?

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od MomoBrut Zobrazit příspěvek
    ale 25p opravdu neumí.
    Staci nastavit 50Hz, cize priamy nasobok.
    Co si o tom myslet, to to ty lidi nevidí?
    Zavisi, co pozeras. Ak pozeras sport, naozaj je 25fps malo, treba 50fps. Ale v pripade ostatneho contentu, je vacsina dnes uz realne tocena pri 25p, cize ten vystup je totozny.

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

Aha, no já myslel, že ten TV Box máš. Protože pokud bys ho měl, tak lze nastavit 50p i 50i a rozhodně to nevede k plynulému obrazu. Tak se znovu ptám, jede někomu Skylink Live TV plynule obraz, aby to nebyla mazanina? V čemkoliv? Jakkoliv? Je to hrůza a děs ...

---------- Doplněno v 14:28 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 14:24 ----------

Mimochodem, BR originál je kolem 24p a osobně nemám problém s plynulostí pohybu, pokud je zobrazovač správně nastaven ... Tady ten Skylink Live TV se obávám je sprasený z principu už ve streamu, možná je to i schválně a nepůjde s tím nic udělat. Jak jsem psal dříve, je to trapnost protože Netflix, Youtube a jiné IPTV jedou bez problému plynule ...

Registrace
    May 2009

? V čemkoliv? Jakkoliv?
    Jedine, v com mam Skylink Live je KODI cez addon Skylink, cize player je KODI (v CoreELEC ale aj pod Windows) a tam to funguje v poriadku (1280x720@25p stream, cca 4mbit). Kodi automaticky prepina na 50Hz. Android nepouzivam, vratane nativnych aplikacii na prehravanie videa na TV. Z toho, co pises, to moze byt aj samotnou aplikaciou v kombinacii s konkretnym boxom.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 07-10-2020 v 13:48

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2008

OK, Kodi tam mám, addon zatím ne. O víkendu snad bude čas a zkusím, kam se dostanu.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 19-05-2015, 08:08
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-03-2012, 06:24
  3. Skylink a HD TV NOVA
    Od kovarjos05 v sekci DVB-S
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-09-2011, 22:00
  4. Zdieľania Skylinku na 2 TV