Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips 55PUS6561 – zkušenosti s updatem

PavelMachacek (2)|14.6.2016 11:17
Zdravím,

nemá někdo zkušenosti s updatem této TV? Novou televizi jsem po spuštění standardně nastavil (zadal google účet atp.) a spustil update, který mi TV nabídla. Update úspěšně a bez problémů doběhl, nicméně po spuštění se TV vždy po cca 15–30 sekundách (jak kdy) sama restartovala.

V servisu Philipsu mi po zhruba týdnu zkoumání řekli, že neví, v čem je chyba (děje se jim to i po jejich přeflashování + továrním nastavení) a vrací mi peníze. Prý je to první TV tohoto typu, kterou měli k dispozici, takže mi nedokázali říct, jestli jde o HW chybu nebo jestli je chybný update Philipsu.

Nedokáže mi někdo potvrdit, že TV má, provedl update a vše mu funguje? S kvalitou TV jako takové jsem spokojený, za vrácené peníze bych ji koupil znovu.
ligo68 (35)|20.6.2016 12:52
Aj ked sám vlastním Philips tv ale samozrejme je to 7 rokov starý lcd tak momentálne by som do tejto značky nešiel. Majú to nejaké nedotiahnuté a iba zlé ohlasy su na tieto nove Philips telky. Ja by som išiel radšej do Sony http://televizor.heureka.sk/sony-kd-55xd8505/ momentálne asi top HDR Android TV.
PavelMachacek (2)|20.6.2016 16:58
Rozumím, nad Sony jsem také uvažoval, ale je přece jenom dražší (o skoro 10-15 tisíc Kč). Za tento cenový rozdíl už bych snad raději koupil Full HD OLED LG 55EG910V a k němu nVidia Shield Android TV pro podobnou funkcionalitu s výrazně zajímavějším obrazem.

Navíc mi přijde, že oproti Philipsu nenabízí nic významného navíc (pokud uvažuji čistě HW), snad jen lepší optimalizaci. Viz srovnání: http://www.displayspecifications.com/en/comparison/d51b16fe. Přiznám se ale, že vedle sebe jsem je naživo neviděl.

Zkrátka mi přijde, že co do poměru cena/výkon nemá tenhle Philips (bohužel) konkurenci. Když k tomu navíc připočtu Ambilight – bez kterého bych se sice při této úhlopříčce asi obešel, ale považuji ho za plus – mám jasného vítěze. Jen ten software a aktualizace... :-(