Dobrý den,koupil jsem zmíňovanou Tv a prosil bych o radu,či pomoc s nastavením obrazu.Hraju se s tím už nějaký den a ani za nic,mi nejde seřídit obraz,pořád jsou barvy spíše neživé,matné,bílá barva je spíše tak do béžova až fialkova,slabá černá,nastavil jsem barvy na studenou,tam je o něco lepší ale stále je to nevýrazné a matné.Vím,že 4K si neumí moc poradit s klasickým DVB-T signálem ale i tak,pokud má někdo stejnou Tv,nebo podobnou,prosím o radu,na satelitu je to o něco lepší ale i přesto nemůžu docílit solidního obrazu.Je tam i nastavení RGB ale nějak se mi to nedaří nastavit.
Udělal jsem hloupost,mněl jsem Sharp lc-46le830 a tam byl obraz skvělý,vyguglil jsem si nastavení pro něj a opravdu to stálo za to k tomu LG bohužel není nikde podrobný návod na seřízení obrazu,jak na ten Sharp.
Potrestal jsem se už sám,tak prosím nekamenovat ale pokud má někdo z přítomných s tím zkušenosti a dovednost,prosím o podělení,byl bych ochoten zaplatit i nějakou částku ale ne takovou,kterou za kalibraci obrazu bere 7 000kč.,za to mám další novou Tv.
Předem moc děkuji.