Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Blue ray přehrávač pro Panasonic TX-55CS630E, nebo Sony Bravia KDL-55W755C

solaris11 (4)|27.5.2016 12:24
Ahoj,

prosím jaký Blue ray přehrávač pro dané TV? Cenově do 4 tisíc. Pak to bude ještě napojené na MMC atd., ale teď na úvod potřebuji jenom přehrávač.

Díky,
RoPo (6061)|27.5.2016 12:26
[QUOTE=solaris11;522917]Pak to bude ještě napojené na MMC[/QUOTE]

Standalone BD přehrávač se na MMC nenapojuje, ale připojí se přímo k TV. Nebo jsi touto větou myslel co konkrétně?
solaris11 (4)|27.5.2016 12:41
Potřebuji zatím jenom BD přehrávač, jak jsem četl https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/32878-BR-DVD-MMC-prehravajici-zvukova-CD-bez-pustene-televize
tak nejlepší řešení je "zvlášť BD přehrávač a MMC (nebo něco na úrovni Dune HD Smart B1 nebo Xtreamer Ultra 2 s externí BD mechanikou), k tomu AVR a klasivké repro (třeba v setu), nejlepší, nejdražší"

Takže bych začal tím BD přehrávačem a pak postupně pořídil další věci.
RoPo (6061)|27.5.2016 14:50
Dle testů, co jsem kdysi četl na zahraničních webech, tak jeden z nejlepších videovýstupů a obvodů v BD mají přehrávače od Panasonicu a kupodivu od Sony Playstation - konzoli, ale pořizovat jen kvůli BD přehrávání nemá asi význam. Já bych se zaměřil na Panasonica. Tam je několik modelů podle výbavy, kterou vyžaduješ. Přemýšlel bych ještě o 4K, pokud využiješ - máš adekvátní TV zobrazovadlo a/nebo projektor.