Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

50" Sony Bravia KDL-50W755C, PS4 a DVB_t

Pakimi (1)|18.4.2016 13:54
Ahoj lidi, pořídil jsem si 50" Sony Bravia KDL-50W755C a jsem s ní spokojený. Nicméně řeším problém... Telku mám připojenou na pokojovou DVB-T anténu cca 2-3m od sebe. Pomocí HDMI do ní mám zapojený PlayStation 4 (leží vedle TV) a když se manželka dívá na pořad DVB-T a já zapnu PS4 tak signál vypadne. Pokud odpojím HDMI tak signál naskočí. Mám kabely včetně koaxu odstíněné a to jsem si k tomu koupil ještě feritové filtry (takové ty nacvakávací na kabely). Zvláštní je, že když k PSku připojím jinou TV tak signál taky vypadne na té Sony, když HDMI odpojím, tak signál naskočí. Když dám druhou TV od Sony dál na víc jak 1,5-2 tak se signál DVB-T zase chytne. Jak to spravit? Kde může být problém? Snad to není televizí... Díky za všeliaké tipy a rady.
bizzi (38)|13.3.2017 13:12
Ahoj, jako ze ps je pripojene k jine tv (ale porad na svem miste) a dvb-t k sony. a ve chvili kdy zapnes ps4, tak vypadne dvb-t na te jine tv?) Divný.

Já teda mám stejnou tv i ps4. Když zapnu ps4, tak se mi pusti na televizi (i kdyz je tv vyplá). Jediný co mi to ted po aktualizaci androidu dela, ze kdyz vypnu psko a tv a pak tv treba druhy den pustim, tak mam uplne cernou obrazovku. Televizni programy nejdou (uplne cerno). Musim pustit treba Kodi a pak zpet na programy a uz to frci... nevim co s tim je, driv to chodilo uplne v pohode.

tak me prave napada, jestli ten problem neni trosku podobnej... zkus pustit nejakou aplikaci a pak se vratit na dvb-t.

PS: ja mam satelit
PSS: koukam, ze reaguji na skoro rok starej prispevek :D