Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: tmavé pruhy na nové LCD panasonic TV

Je tu pořád
    Registrace
    Jun 2012

Jasně, proto jsem taky psal o CX700 - 2015, VA, 120 Hz. Letos to zase posunuli a rychlejší panely jsou ještě vzdálenější, než kdykoliv dřív.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2016

Jsem v klubu CX750e, musím předem zdůraznit, že jsem přecházel z plazmy (taky Panasonic) a tmavé pruhy vidím, bohužel, také. To, že se jedná o "vlastnost" IPS mne jako zákazníka vůbec nezajímá. Kupoval jsem si produkt jako zcela funkční bez závad a tento projev obrazu není standardní, natož v pořádku. Když to výrobce věděl, neměl se do toho pouštět a nekazit si "jméno". Já budu rozhodně reklamovat....

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od mZ80 Zobrazit příspěvek
    Já budu rozhodně reklamovat....
    To nerob - neuspejes. TV v zakonnej lehote vrat.

Nováček
    Registrace
    May 2011

Gajus: klasika u IPS panelů, velké DSE jak tu uvádějí kluci a jsem velmi rád že Panasonic přešel na VA panely většinou od InnoLux, kde se to dá taky trochu postřehnout ale minimálně. Jinak mám WT60E řadu, nejvyšší řadu od Panáku, taky mám IPS a taky mám DSE, nejvíce to jde vidět u fotbalu (zelená tráva) nebo když se zobrazí modrá obloha. Zkoušel jsem tv reklamovat v Olomouci (autorizovaný servis), psal jsem i do Polska a odepsali že mě chtějí za toto vrátit peníze, protože dělám na jednom fóru v nákupní poradně a chtěl to rozmáznout. Nakonec mě to už nějak nevadí, ze začátku jsem na to vyloženě hleděl ale teď to nevnímám, zbývá ti buď se s tím smířit nebo zkusit to co já, výměna jiného televizoru (panelu) nic neřeší, tam ještě můžeš chytnout horší panel (TV) jak máš teď.

Nováček
    Registrace
    May 2016

Citace Původně odesláno od Gajus Zobrazit příspěvek
    Zdravím, koupil jsem si Panasonic CX750 a při šedých nebo hodně světlých scénách si všímám že na obraze jsou pruhy, někdo si toho třeba nevšimne ale já si ot všiml i při světlých scénách ve filmu, televizi jsem zkoušel ladit ale nepomohlo to. Dávám sem fotku na šedém a bílém pozadí kde nejtmavší pruh je vlevo. Televizi mám od pátku. Můj dotaz směřuje, jestli s tí, jd eněco dělat nebo ne. Mám televizi vrátit? Když koupím jinou může mě potkat asi i uplně stejné věc je tak? Jinak jsem celkem spokojený, děkuji za rady.
    Zdravím, taky jsem si koupil 60CX750E, jsem fanda panasonic TV a tato televize byla obrovským zklamáním!! Koupil jsem ji nedávno na alze, využil 14denní vrácení a nechal si vyměnit kus, ale opět tam jdou vidět pruhy. Vracím a kupuji jiný model, půjdu si do 58DX750..

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. LCD TV Panasonic - tmavé pruhy
    Od xxsml v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-03-2010, 11:08
  2. Pruhy přes obraz u LCD TV Panasonic
    Od Wolfsteen v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-01-2010, 07:49
  3. Nové LCD Panasonic !!