Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Panasonic CS630E CS620E

Nováček
    Registrace
    Mar 2016

Ahojte, vyberám novú telku - a narazil som na dilemu:

medzi spomínanými radami vo velkosti 55"/50" sú podľa údajov výrobcu rozdiely: 620E nemá 3D, Bluetooth a APT-X.
    1. Ak máte niekto skúsenosti, mohli by ste mi to potvrdiť (že inak sú telky rovnaké - obraz, zvuk atd.)?
    2. 3D rád oželiem, ale čo pre mňa ako užívateľa vlastne znamená, že tam nie je Bluetooth / APTx?
    3. Do budúcnosti budem kupovať aj repráky (najlepšie 2.1/soundbar (?) a čím menej káblov). Aký vplyv bude mať absencia Bluetooth / APTx na audio?
    4. Kúpa ma nejak extra nenáhli, viete mi poradiť, ako je to aktuálne s vhodnosťou kúpy TV? (obdobie príchodu nových TV, klesajúca €, apod.)
    5. Do výberu sa mi priplietol aj Sam UE55J6272 - ak máte niekto nejaký zásadný poznatok/skúsenosť, ktorý by rozhodol pre samsung/panasonic, sem s ním!

Ďakujem!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

2) pripojitelnost k externym bezdrotovym sluchatkam/aktivnym repro ci AVR. Apt-X je audio codec pre prenos HQ audia cez BT.
    3) ze to budes musiet prepojit kablom = najlepsie mozne riesenie. Soundbar bude predpokladam priamo pod TV, takze spekulovat o akomkolvek bezdrotovom prepojeni tam, kde to nieje vobec nutne je zbytocna komplikacia.
    4) marec-maj, ked sa vypredavaju minulorocne modely

Nováček
    Registrace
    Mar 2016

ďakujem za odpoveď vivid.sk, ešte keď tak rozmýšľam, bez bluetooth nepripojím asi ani klávenicu čo? Písanie cez ovládač mi prišlo vždy veľmi nepraktické.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ako klavecnicu mozes pouzit Logitech K400, ktora by mala fungovat a je dodavana s USB receivrom. 100% funkcnost si ale over radsej priamo u niektoreho z uzivatelov vo vlakne Panasonic 2015.

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-10-2013, 19:55
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 15:42
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-06-2011, 09:37
  4. DVD rekordér SONY RDR-HXD990 nebo Panasonic PANASONIC DMR-EX78EP?
    Od keyser-soze v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 20:25
  5. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-12-2007, 00:28