Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic CS630E CS620E

Excallibur (2)|16.3.2016 20:00
Ahojte, vyberám novú telku - a narazil som na dilemu:

medzi spomínanými radami vo velkosti 55"/50" sú podľa údajov výrobcu rozdiely: 620E nemá 3D, Bluetooth a APT-X.
1. Ak máte niekto skúsenosti, mohli by ste mi to potvrdiť (že inak sú telky rovnaké - obraz, zvuk atd.)?
2. 3D rád oželiem, ale čo pre mňa ako užívateľa vlastne znamená, že tam nie je Bluetooth / APTx?
3. Do budúcnosti budem kupovať aj repráky (najlepšie 2.1/soundbar (?) a čím menej káblov). Aký vplyv bude mať absencia Bluetooth / APTx na audio?
4. Kúpa ma nejak extra nenáhli, viete mi poradiť, ako je to aktuálne s vhodnosťou kúpy TV? (obdobie príchodu nových TV, klesajúca €, apod.)
5. Do výberu sa mi priplietol aj Sam UE55J6272 - ak máte niekto nejaký zásadný poznatok/skúsenosť, ktorý by rozhodol pre samsung/panasonic, sem s ním!

Ďakujem!
vivid.sk (11472)|16.3.2016 21:40
2) pripojitelnost k externym bezdrotovym sluchatkam/aktivnym repro ci AVR. Apt-X je audio codec pre prenos HQ audia cez BT.
3) ze to budes musiet prepojit kablom = najlepsie mozne riesenie. Soundbar bude predpokladam priamo pod TV, takze spekulovat o akomkolvek bezdrotovom prepojeni tam, kde to nieje vobec nutne je zbytocna komplikacia.
4) marec-maj, ked sa vypredavaju minulorocne modely
Excallibur (2)|17.3.2016 19:52
ďakujem za odpoveď vivid.sk, ešte keď tak rozmýšľam, bez bluetooth nepripojím asi ani klávenicu čo? Písanie cez ovládač mi prišlo vždy veľmi nepraktické.
vivid.sk (11472)|18.3.2016 00:23
Ako klavecnicu mozes pouzit Logitech K400, ktora by mala fungovat a je dodavana s USB receivrom. 100% funkcnost si ale over radsej priamo u niektoreho z uzivatelov vo vlakne Panasonic 2015.