Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém satelitní přijímač OPTICUM a TV SONY KDL-40W605B HDMI

bassman_cz (2)|6.3.2016 19:42
Zdravím, mám problém s kterým si nevím rady, tak třeba někoho něco napadne. Mám Satelitní přijímač OPTICUM 9600HD TS a TV SONY KDL-40W605B, pokud jej připojim přes HDMI tak nejde zvuk,ale obraz ANO, zkoušel jsem jiný kabel bez úspěchu, factory reset, všechno možné. Pokud ten přijímač připojím k druhé televizi Samsung LE40C650, tak všechno bez problémů. Zkoušel jsem u SONY TV připojit XBOX 360, zvuk šel,TV jsem zapomněl vypnout,zapojil jsem následně satelit a zvuk šel i ze satelitu do vypnutí TV, pak opět nejde. Bohužel co za verzi HDMI kabelu jsem z nich nevyčetl. Napadá někoho včem by mohl být problém?
RoPo (6061)|6.3.2016 23:21
V jakem poradi poustis TV a satelit? Pravdepodobne dobre neprobiha mezi zarizenimi tz. handshake.
Jak mas nastaveno v satelitnim prijmaci, pokud to u tohoto modelu jde, zvukovou stupu na HDMI (PCM nebo bitstream) ?
bassman_cz (2)|7.3.2016 21:33
Ať to zapnu v jakémkoliv pořadí chová se to stejně a v satelitu co se týče nastavení je pouze AC3 - vypnout,SPDFI a SPDFI + HDMI, ať dám volbu vypnout nebo SPDFI + HDMI, tak beze změny.Standartně tam mám SPDFI+HDMI, na tom Samsungu to funguje OK, tak nevím co té SONY TV vadí.

---------- Doplněno v 21:33 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 21:30 ----------

pardon samozřejmě SPDIF