Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ladění programů v DVBviewer

Pueblos (21)|29.6.2005 12:41
Ahoj, mam problem s ladenim programu v DVBviewer.Programy ktere najde neodpovidaji tomu co by meli (kliknu na ocko -> objevi se nova :( ) a najdou se jen nejake programy..v Setup4PC se mi programy nejdou bez problemu a dokonce i vsechny co by meli :) nevi nekdo kde by mohla byt chyba??

mam: AirStar 2 TV
DVBviewer (no nevim kde zjistit verzi ale v info je ID Sky Star 2 Renderer 4.2x)
chytam oba multiplexy :))

predem diky
exTNT (1421)|29.6.2005 12:55
Nevím, kdy jsi to ladil, ale během těch výpadků předminulý týden se nějak rozházely PIDy jednotlivých složek streamu, takže jsi moh mít třeba zvuk z Primy, ale obraz z ČT1 a podobně.
Zkus si v adresáři DVBVieweru přejmenovat soubor "channels.dat" na třeba "channels.da1" a pak si tam zkopíruj ten přiložený "channels.dat" (akorát si ho rozbal), tam jsou vyladěný kanály tak, jak mi to teď v pohodě běhá. Samo to musíš udělat při vypnutým DVBVieweru.
Dej vědět, jestli to pomohlo.
Pueblos (21)|29.6.2005 13:11
Diikkkyyyyyy moocccc pomohlo to :))
ty programy sem ladil podle navodu na digitalnitevize.cz
ale jen nektere veci sem nemohl zaskrtnout co tam sou na obrazkach..
jeste jednou diky :))
exTNT (1421)|29.6.2005 13:29
To je zajímavý - jestli myslíš ten návod od Tomáše Borovského, tak ten jsem psal já, to je můj další alias... :-E
Je fakt, že jsem ho psal podle plný verze DVBVieweru, takže pokud máš TE, pak některý věci nejdou, i když na ladění by to moc vliv mít nemělo.
Tak ať slouží!
Pueblos (21)|29.6.2005 15:01
Jojo toho sem si taky vsiml :) ale nebyl sem si jisty..
no ale vznikl dalsi problem: nejde mi radio (doufam teda ze ma jit) a po delsi dobe se programy na ktere koukam zpomaluji a zpomaluji az do cerne obrazovky :( asi blba verze..nevis kde stahnout nejakou stabilni??
exTNT (1421)|29.6.2005 19:19
Za 15 Euro přímo od autora. :-E
Já to tak udělal a nemůžu si to vynachválit - jednak máš přístup ke všem stávajícím verzím DVBV (3.1 a GE), ale navrch k tomu dostaneš i všemožný zásuvný moduly a podporu v případě potíží - no nekup to za 450...
Jinak to zpomalování - trochu bych se bál, že to bude nějakou nekompatibilitou s ostatním železem, ale to se na dálku hodně těžko radí. :-(
Pueblos (21)|29.6.2005 21:10
Asi budes mit pravdu..mozna se mi to kope s Pinnacle PCTV,pomohlo to kompletne odinstalovat. A taky pomohlo,kdyz sem si stahl verzi DVBviewer co tu mate na servru..takze ted to uz jede jak ma :)) a jeste
jednou diky za tvuj straveny cas se mnou... ;)
exTNT (1421)|29.6.2005 21:24
:BB: