Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: digitalizacny battle

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Zdravim,

myslim ze uz som nasiel spôsob ako zdigitalizovat VHS kazety. Dosahujem vynikajuci obraz (podla mna) ale stale dalej testujem aby to bolo este lepsie a mohol som zdigitalizovat rodinne kazety. uz som presiel stovkami hodin nastaveni a hladani na nete co bude najlepsie. Ale ked pridem sem na forum a citam Vase rady tak este predsa len zneistim lebo sa tu riesia najmensie detaily.

Preto hladam nejakeho odbornika na digitalizaciu VHS ktory by bol ochotny si somnou porovnat kvalitu zdigitalizovanej vhs kazety. Aby podmienky boli rovnake mali by to byt rovnake kazety. Takze ak by sa nasiel niekto ochotny kto by zdigitalizoval VHS kazetu, a nasledne mi kazetu poslal a zdigitalizujem ju ja, potom si porovname vysledky. Postovne zaplatim.

Hladam niekoho kto vie spraviť špičkovu digitalizaciu kaziet s najlepsim moznym obrazom a trochou casu . detaily dohodneme ak sa niekto taky najde
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2014

Admin, mozes to vymazať, nech to tu neotravuje
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Battle premiera
    Od clee v sekci Filmy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 10-04-2010, 03:58
  2. Battle Royale na DVD