Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém satelitního tuneru Sony KD-49X8309C

borax (8)|7.2.2016 20:29
U zmíněného televizoru při uložení tel.stanic do složky OBLÍBENÉ, při několikém přepnutí stanice ze složky zmizí.
Aktualizaci mám vypnutou.

Ca modul Mascom ( Skylink ready )- karta Skylink.

Dokonce se mi rozhodila diakritika při GUIDE. Po vyjmutí a následném zasunutí modulu zpět se diakritika opravila.
Je možné, že by modul nebyl kompatibilní s tímto televizorem?
Případně za jaký modul ho vyměnit?
KamilZ (10277)|7.2.2016 20:34
Tak to zkoušej bez modulu a karty, přepnout to půjde a např. EPG Ti pojede i bez karty, nebo to zkoušej na FTA, které karty nepotřebují: http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/23e5/fta/

PS: Nemá ta TV Android?
borax (8)|7.2.2016 23:19
Ano.Televize má Android.
Satelit potřebuji právě kvůli velkému výběru HD stanic.
tahlovej (304)|8.2.2016 23:14
Měl jsem možnost krátkodobě testnout tuto TV s modulem NEOTION - Tebou uvedený problém jsem však nezaznamenal.Větší problém však spatřuji v tom,že android z tohoto jinak velmi kvalitního zobrazovače udělal jakousi podivnou směsici většinou nepoužitelných a zbytečných aplikací.
Krom toho základní nastavení TV je poměrně dosti "upozaděno" na úkor těch multimediálních "smartblbostí".
bizzi (38)|10.2.2016 05:50
Mno spis bych si overil funkcnost modulu. Ja s nim mel taky problem... Nejdriv jsem to svadel na tv, pak ho zkusil reklamovat a probkem mi to vyresilo
borax (8)|10.2.2016 07:59
Dle komunikace se Sony.cz byl modul Mascom pro tuto televizi nevhodný.Doporučili model Smit.Tento
jsem po několika velmi ostrých telefonatech ( obchodnik se cukal...modul dodal on)s obchodnikem mi modul vyměnil.
Diakritika stále''blbne''.
To by mne ani tak moc netrapilo.
Hodně mi vadí....uložím 12-15 programů do složky oblíbené1 a po několika přepnutich mi ve složce zbude 4-5 stanic.
Neskutečně mne to rozčiluje pořád se v tom 'patlat'
Komunikoval jsem i se Skylinkem.
Ti se chovali opravdu seriozne, problem řesili.Dosli k názoru chybného*software . Mám nahránu poslední verzi...tak nevim.
Výběr režimu sat.tuneru mám nastavenou-pevná anténa nebo Diseqc.Aktual.programu vypnuto.
Už fakt nevím co s tím.Návod k používání žádný...
Nechce se mi věřit, že by to bylo vadným kusem Tv.
RoPo (6061)|10.2.2016 08:53
S největší pravděpodobností to opravdu bude firmwarem (androidem) TV.

Nepoužívat oblíbené a "oblíbené" stanice si přeskládat na vrchol nabízené programové nabídky.
bizzi (38)|10.2.2016 09:24
CI Modul mas take aktualizovany?
borax (8)|10.2.2016 10:27
Aktualizace Ci Modulu? Tak v menu Ca modulu to nemůžu nějak najít.
Poradiš mi prosim postup?

RoPo budu to muset seřadit dle Tvého doporučení.
Ovšem to bude masakr.Na to budu muset asi muset vytáhnout lahvinku trnkové.Mají to pěkně blbě vymyšlené.
Asi jsem si s tímtoTv' zakrojil příliš velký krajic'
Přešel jsem ze skleněnky Panasonic....a hlavně kvůli dětem.
Ca modul pise DVB Client ( Single decode) 3.18.0
Lasse (40)|11.2.2016 09:50
Přes Sony Editor by to nešlo srovnat ?
http://www.chip.de/downloads/SonyEditor_56142031.html

Exportovat stanice na flasku -upravit v pc přes sony editor a importovat do tv.
Mám kabelovku a přes tento editor jsem to v pohodě strovnal.
Chci přejít na satelit,tak doufám,že to půjde taky.Docela mě to děsí co se zde píše.
borax (8)|17.2.2016 04:45
Po výměně satelitniho modulu všechno O.K.!:-D
tahlovej (304)|18.2.2016 11:17
[QUOTE=borax;520783]Po výměně satelitniho modulu všechno O.K.!:-D[/QUOTE]I když Ti nechci kazit radost,pro ostatní je to bohužel absolutně zbytečná informace - když řekneš A,musíš taky říci B.
borax (8)|3.4.2016 20:14
Opět problém s televizí.
Při přepínání v sekci oblíbené mi programy zmizí.Ze 20 programů jich zůstane uloženo jen několik.
Dále při epg zmatená diakritika.
Občas při rychlém přepínání stroj zamrzne, DO nereaguje.
Tak nevím, jestli je to Androidem, nebo kusová vada televize.Za ten peníz...jsem z toho dost mrzutý.
Nemá prosím někdo podobný problém, byť i u jiného modelu?
Verzi softu mám poslední, nejnovější.
Zkoušel jsem Sony editor.Jednak tento model televize nepodporuje a taky neumím německy.
Poradí mi prosím někdo jak aktualizovat modul Smit.Možná i tam by mohla být chyba.