Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Oseknutí videa bez rekomprese

Nováček
    Registrace
    May 2004

Zdravím, potřeboval bych z AVI souboru (DivX) odstranit cca prvních 100 rámců. Problém je, že nejbližší Key-Frame je až na pozici 250. Lze to nějak udělat, aniž by se muselo celé video znovu komprimovat? Díky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

otevri to ve virtualdubu a oznac frejmy 101-249 a ty prekompresuj se stejnejma parametrama jako je to puvodni video, pak tomu videu odsekni prvnich 249 frame a projed to pres direct stream copy... pak otevri ten zacatek (frejmy 101-249) a dej append AVI segment a pridej tam tahkle to video bez prvnich 250 frejmu a je hotovo... misto celyho videa budes muset prekompresovat jen tech 150 frejmu coz je chvilka

Nováček
    Registrace
    May 2004

Aha, dík! Zkusím to. Mně nejde ani tak o ten čas, po který trvá rekomprese, jako spíš o zachování kvality původního videa. Klidně to nechám znova projet celé, ale jak to mám nastavit, aby se nezhoršila kvalita. Pokud to jsou přitroublé dotazy, tak se omlouvám - jsem (co se videa týče) lama.

Podobná témata

1. Střih H.264 (MOV) bez rekomprese
    Od Martin Suchánek v sekci Editace videa
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 27-09-2011, 15:34
  2. rekomprese v DVD Architect-u
    Od Cradle v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-10-2007, 13:54
  3. Vegas - ulozeni videa bez rekomprese
    Od weepee v sekci Editace videa