Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

vegas + zvukove stopy

lorenco (16)|28.6.2005 10:59
Zdravim, som len zeciatocnik ale rychlo sa ucim :-). Vkladal som do nemeckeho dabingu cz dabing na miestach kde su dialogy, niektore veci (video + audio) som aj vystrihol. Ako sa da z mnozstva vlozenych a poprelinanych zvukovych stop spravit jedna cista zvukova stopa bez prerusenia? Strihat video som zacal az na koniec a ked chcem zrazit vystrihnute miesto do kopy, tak by som to musel zasa vsetko po kazdom segmente poposuvat. Vie to niekto?

dik
stayman (12393)|28.6.2005 11:25
Joj, to je jak vysvetlovat ti v autoskole kedy zaradit aku rychlost a kedy stlacit spojku :-(
mirekv (7169)|28.6.2005 11:36
StayMan by €RikŁ€
Když máš pořádné auto, tak tam se spojka nemačká! :-E :BB:
stayman (12393)|28.6.2005 13:44
[quote=mirekv]StayMan by €RikŁ€
Když máš pořádné auto, tak tam se spojka nemačká! :-E :BB:[/quote]

No ked mas automat, tak je to pochopitelne, tam ani nepreradujes, tak na co spojka ? :-?
ai (2993)|28.6.2005 23:13
lorenco - jestli mas Vegas 6 tak nacti ten projekt (*.veg) do jineho projektu a dej to na timeline, jestli mas starsi verze tak to muzes ex[portovat do *.wav a pracovat s timto nebo si vsechn zvuk zvyrazni a stlac G, udelas z toho Group , ktere budou spojene nez stacis Ctrl U
redburger (499)|29.6.2005 11:06
neviem...ak tam mas toho velmi vela co by si kcel posuvat tak to moze byt problem ale mozes jeden klipik oznacit , stlacit shift drzat a oznacovat dalsie co su za tym.a potom to cele mozes posunut.aj to je rieseni no.ale ak mas dvojhodinovy film tak co ja viem?ale aj tam to moze fungovat ak mas v zvukovej stope menej klipov no......
ale len ak ich mas menej :-)
stayman (12393)|29.6.2005 11:50
Nie je ziadny problem posuvat neobmedzene vela casti vo Vegase.. \/
Inak strih v NLE je virtualny, vlastne sa len oznacuju miesta z celeho suboru, ktore sa maju pouzit, ale za tym je vzdy cely subor, takze si vzdy to miesto strihu posuvat... vzdy to bude postrihane upravene, tak nechapem ako chce niekto spojit vsetko dokopy ci ako? Ak to chce, staci si vyrenderovat cele audio a nacitat do timeline znova!
redburger (499)|29.6.2005 12:35
ale tam nejde o to..tam ide o to ze lorenco aby po segmente vsetko neposuval...tak nech si tie ostavajuce segmenty naraz oznaci a posunie ich vsetky bez posunutia navzajom....
lebo on strihal najprv audou a tak video.a teraz mu to nesedi no.ale iste no. da sa to urobit aj tak ako to vravi StayMan.ale tam je iny problem a to presne ten ze lorenc to nepotrebuje cele posuvat ale len casti urcite.cize celky audia od inkriminovaneho miesta kde vystrihol kus videa po koniec.aspon tak ja som to pochopil.
a potom treba oznacit tie ostatne segmenty ako som to popisal a pritiahnut to blizsie a tak. ale neviem mozno ja tomu zle rozumiem :-)