Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-L26X10Y znovunaladění digitálních kanálů UPC

tomt (10)|4.1.2016 22:25
Dědeček si chtěl na uvedeném modelu telky rozšířit obaraz (z 4:3 na 16:9), což realizoval slepým pomačkáním "čudlíků" ovladače. Zmizely všechny kanály a mě pozval k nápravě. Bohužel jsem bezradný.
Telka bere signál ze STB od UPC KAON KCF-SA700PCO.
Nedaří se mi nikterak zpřístupnit digitální kanály, pouze analogové. Vybavuji si, že už když jsme telku před cca 6 lety kupovali, pomohl nějaký fígl k naladění. Ale opravdu už si nevybavím jaký.
Prosím pomóóóóć.
Děkuji
RoPo (6061)|4.1.2016 22:49
Nadpis vlakna a podstata dotazu ma znit zcela jinak:
Znovunaladeni digitalnich kanalu od UPC na KAON KCF-SA700PCO
a ma se tykat STB boxu a ne TV.

Je to tak?
tomt (10)|4.1.2016 23:15
Tím si nejsem jistý. Tvrdil, že sahal pouze na ovladač od telky. Ať tak nabo tak, nemohu na telce digitální kanály najít. Je tedy možné, že potřebuji kanály naladěné na STB "zviditelnit" na telce.
vivid.sk (11472)|5.1.2016 00:14
Mozno postaci na TV len prepnut vstup. To by vysvetlovalo, preco vidi len analog (naladeny samotnou TV).
RoPo (6061)|5.1.2016 08:02
Pak, jak píše vivid. STB od UPC je připojen HDMI nebo SCARTEM? Na TV pak přes tlačítko AV nebo podobné (se symbolem pro přepnutí vstupu - symbol se šipkou směřující do obrazovky/obdélníku), pro přepínání vstupů, přepneš TV na SCART nebo HDMI, kde je připojen STB.
tomt (10)|6.1.2016 22:32
Děkuji za rady gentlemani, ale všechno mimo terč. Připojení přes HDMI. HDMI je na telce nastavené. Vstupní zařízení přehodit umím a vyzkoušel jsem (pro jistoru) přehodit všechna relevantní - HDMI, TV. Ale nic. Telka prostě DVB-C nedetekuje. Proč opravdu netuším.
RoPo (6061)|6.1.2016 22:37
Telka DVB-C ani detekovat nemuze, kdyz pises, ze pouzivas DVB-C STB pres HDMI.
Ladit DVB-C kanaly take musis na STB a ne na TV.