Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr nové 55" TV do 30 000,-

steklin (3)|27.12.2015 18:23
Zdravím všechny televizní maniaky, které bych chtěl tímto poprosit o pomoc s výběrem nové LCD TV do +- 30 000,-.
Rozlišení stačí FHD ale 4K se nebráním, min. 100 Hz panel, IPS x VA je mi jedno, nízký input lag (kvůli PS4), DLNA, Cl slot, 3D.

Mnou zatím vybrané TV jsou:
- Sony Bravia KDL-55w805c (můj největší favorit), ta se mi tedy moc líbí a i dle na internetu nalezených recenzích je to dobrá volba. Jenže problém je, že čtu samé negativní ohlasy na Android TV, tak se toho trochu bojím. Ale zase je pravda, že smart funkce u mé starší TV moc nepoužívám.
- LG 55LF652V, na kterou jsem moc recenzí nenašel, ale oproti Sony má Direct LED a asi i uživatelsky příjemnější webOS.
- Panasonic VIERA TX-55CR430E - tu jsem sem hodil jen ze zvědavosti, co na ni řeknete, protože není vůbec za špatnou cenu se 4K, ale také jsem o ní moc nenašel.

Kterou TV byste mi prosím doporučili? Případně nějaké jiné TV může být i 60" nebo 65" ale v téhle cenové kategorii se této úhlopříčky bojím, že nebude mít tak kvalitní panel jako 55".

Mockrát děkuji.
volyvul (1)|27.12.2015 18:44
[QUOTE=steklin;519206]Zdravím všechny televizní maniaky, které bych chtěl tímto poprosit o pomoc s výběrem nové LCD TV do +- 30 000,-.
Rozlišení stačí FHD ale 4K se nebráním, min. 100 Hz panel, IPS x VA je mi jedno, nízký input lag (kvůli PS4), DLNA, Cl slot, 3D.

Mnou zatím vybrané TV jsou:
- Sony Bravia KDL-55w805c (můj největší favorit), ta se mi tedy moc líbí a i dle na internetu nalezených recenzích je to dobrá volba. Jenže problém je, že čtu samé negativní ohlasy na Android TV, tak se toho trochu bojím. Ale zase je pravda, že smart funkce u mé starší TV moc nepoužívám.
- LG 55LF652V, na kterou jsem moc recenzí nenašel, ale oproti Sony má Direct LED a asi i uživatelsky příjemnější webOS.
- Panasonic VIERA TX-55CR430E - tu jsem sem hodil jen ze zvědavosti, co na ni řeknete, protože není vůbec za špatnou cenu se 4K, ale také jsem o ní moc nenašel.

Kterou TV byste mi prosím doporučili? Případně nějaké jiné TV může být i 60" nebo 65" ale v téhle cenové kategorii se této úhlopříčky bojím, že nebude mít tak kvalitní panel jako 55".

Mockrát děkuji.[/QUOTE]

Zdarec, mám podobný problém, taky sháním TV nejlépe 4K na občasné hraní na PS4. Avšak 65 palců ( cca 164 cm ). jediné co jsem se dočetl na fórech je to propojení s TV Sony a PS4 ( díky shodné značce ) jinak ti asi neporadím. Ale ve směs většina na hrani doporučuje TV Sony. Sám tomu moc nerozumím, taky mám kandidáta ale nemohu dohledat více info o TV. ( http://televize.heureka.cz/panasonic-tx-65cx410e/poradna/?new#q420353 )