Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVStorm2 a DV capture

lada (195)|27.6.2005 13:24
Neřešil již někdo nefungující zachytávání přes DV na Stormu? Kamera se mi vůbec nepřihlásí do systemu, přes DV na boardu je vše OK. (DV = FireWire) Je tam čtyřpinový kábl na obou koncích, bohužel jej nemohu nikde odzkoušet. :-(
pershing003 (3)|3.7.2005 09:57
Ahoj!
Pri pripojeni pres OHCI adaper se kamera do systemu registruje. DV rozhrani DVStormu ale jako OHCI nepracuje. Takze by Ti melo fungovat zachytavani bud pres Adobe Premiere - ktera vyuziva ovladani Stormu nebo Scena Analyzer (http://www.scenalyzer.com). Nebo samozrejme primo utilita od Canopusu, ktera DVvstup ovlada. :-)
Petr
lada (195)|7.7.2005 12:22
pershing003

Používám ponejvíce DV Capture, ale není tam žádný signál a nelze ovládat kameru. Jen když zapnu kameru tak tam problikne šedá plocha a to je vše. :-(
pershing003 (3)|7.7.2005 12:56
Ahoj!
Tak ted se mi Tvuj problem rozpada n a2. :-(
Canopusacke programy jsou krapet citlive na Overly funkci graficke karty. To, ze to problikne by na to ukazovalo. na vlastni nahravani to nema vliv. Mas jenom samotneho Storma, nebo i StormBay? Chybicka muze byt i v nepropojeni kabelu. Z analogu Ti to nahrava? Posli mejake info o Tvem kmpu, at takhle blbe netapu v temnotach.
Petr
lada (195)|5.8.2005 12:29
Kdyby to někoho zajímalo, tak s pershingem003 se mi to podařilo vyřešit.
Chtělo to jen ty nejnovější ovladače na Storma, je to zvěrstvo ale je to tak.