Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

instalace hbbtv iVysilani a Netflixu (Samsung TV model 2015 s Tizenem)

odklizec (3)|18.12.2015 09:49
Caute,

Tak mam novou Samsung TV s Tizenem (model UE48J6272) a stojim pred problemem, jak rozbehat soucasne hbbtv iVysilani a Netflix appky. Pro instalaci Netflixu musim prepnout region televize do nejakeho regionu, kde maji Netflix (dal jsem UK). Takze mam Netflix appku, ale timto krokem se preplacnou vsechny "ceske" appky UK appkama :) Takze nemam moznost rozchodit iVysilani. Ani nevidim hbbtv widget v UK store, co bude asi jiny problem, ale pochybuju, ze by v UK store meli "HbbTV for Czech". Takze jak na to? Neresili jste nekdo podobny problem?
Martas0 (22)|18.12.2015 20:26
Aho visim na stejnem bode jako ty zatim prochazim google, ale zadne reseni jsem nenasel.

Edit: Neco jsem nasel zde http://avmania.e15.cz/jak-sledovat-hulu-a-netflix-z-ceske-republiky zitra jak bude cas budu zkouset.
odklizec (3)|18.12.2015 23:31
Cau,

Sledovani Netflixu neni problem. Staci mit zaplacenou nejakou VPNku. Problem je jak na jedne TV zkombinovat hbbtv iVysilani a Netflix appku? Vidim to tak, ze asi nijak. Asi skoncim tak, ze na TV bude cesky region a hbbtv a k TV koupim Apple TV, co jsem mel stejne v planu a na ni pobezi Netflix.
Martas0 (22)|20.12.2015 12:09
Urcite nejake reseni bude, nez kupovat k smart TV dalsi bazmek jako je Apple TV.
odklizec (3)|20.12.2015 17:38
No nevim. Jedine mozne reseni by bylo manualne nainstalovat apply, ktere se po zmene regionu smazaly. Ale o takovr moznosti jsem nic nenasel. Alespon ne pro modely 2015 s Tizenem. Asi se na to vyprdnu a koupim tu Apple TV. Jedno zarizeni navic mne nezabije.
Martas0 (22)|20.12.2015 20:14
Tizen je novy OS a urcite ta podpora po novem roce bude pokud se samsung na to nevyprdne a do novych TV v roce 2016 nevrati Andorid.
jis (1301)|22.12.2015 08:11
Samsung Android v TV nikdy neměl.