Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Internet přes domácí wifi síť na Panasonic TH-42PX7E

jkucera70 (2)|8.12.2015 22:43
Zdravím všechny,
prošel jsem fórum, ale nenašel jsem nějaké indicie, jestli to vůbec jde. Vlastním v nadpise specifikovanou plazmu Panasonic již poměrně dlouhou dobu (snad nějakých 8 let?) a jelikož jsem spokojen, nevidím důvod cokoli měnit.
Na vesnici sice máme možnost O2TV, ale i můj poskytovatele wifi připojení možnost internetové TV nabízí. Ovšem jen jako sledování tv přes internetové stránky.
Některé tv programy u nás nejdou přes DBV-T kvůli slabšímu signálu naladit, ale přes internet se tato možnost nabízí a je plně funkční (nejsem nijak omezen daty atd).
Proto se ptám, jestli existuje možnost dokoupení nějakého rozšíření pro uvedený TV, kde by možnost sledovat TV přes internet byla. Podotýkám, že uvedený TV byl sice na svoji dobu bohatě vybaven, ale nemá třeba USB...
Na netu jsem našel Tronsmart T1000 Mirror2TV, což by za určitých okolností mohlo být řešení, nicméně "bastlit" něco s tabletem a pak to duplikovat na obrazovku TV není asi úplně ideální.
Proto je zde můj dotaz, jestli to jde nějak jednodušeji.
Díky moc
J.
RoPo (6061)|8.12.2015 23:05
Jakékoliv MMC nebo HTPC, ktere propojis pres HDMi s TV a bude zvladat pustit prohlizec a v nem pozadovany stream.
jkucera70 (2)|9.12.2015 17:14
Díky. Takže řeč je o připojení nějakého multmediálního centra přes HDMI, pokud to dobře chápu. Pak už je záleží na možnostech přehrávání.
Tudíž může být i něco takového, jako je UMAX eGreat EG-R1B nebo třeba Evolveo Android Box Q4 4K. Nebo nějaké jiné osvědčené MMC?
RoPo (6061)|9.12.2015 19:58
Ano. O ruznych MMC a variantach HTPC je tady toho dost. Prohledej.