Ahoj vsem,
v poslednich dnech jsem se rozhodl, ze udelam v obyvaku upgrade a poridim si vetsi TV. Zacina me desit nastup 4K televizi, ktere podle me nebudou mit jeste nejaky ten patek vyuziti, a tak bych rad koupil nejakou rozumnou Full HD, dokud to jde. Mam totiz takovy pocit, ze vyrobci v budoucnu zacnou prosazovat 4K TV na ukor Full HD a lide samozrejme na tyto marketingove kampane uslysi, jak jinak.

Vyuziti me TV je/bude: sledovani Full HD filmu (MMC, Blu-Ray), DVB-T signal (zatim jen antena, koukam stejne vetsinou jen na CT Sport HD), PS4 a hrani her z PC.
Co me nezajima: 3D, smart, zvuk

Uhlopricka: 48"-50", pozorovaci vzdalenost je 2, maximalne 2,2 m. Nyni mam 42" Panasonic TX-L42E6E a narust na 50" je podle me maximalni.

Co jsem provadel research, tak se mi libi opet Panasonic, konkretne model TX-50CS630E. Je na teto TV neco, kvuli ktere byste mi ji pro me vyuziti nedoporucili? Eventualne existuje jina TV, na kterou bych se mel v teto cenove relaci zamerit?

Muj druhy dotaz: Jak nejlepe propojit PC s TV pro hrani her? Zatim me napada jen HDMI, ale pokud byste mi doporucili optimalnejsi propojeni, ktere je pro danou kombinaci lepsi, budu jen rad. Filmy si pres toto spojeni poustet neplanuji. Chci jen ciste hrat hry.

Moc diky za pripadne rady a tipy!