Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: VU+ SOLO2 infopanel

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Dobrý den, mám tento přijímač a dělá mi toto:

Při přepínání programů se vždy objeví infopanel který se dá nastavit od 1 až xy sec.
    Ale po každém přepnutí se v vlevo nahoře vždy objeví"loading" a infopanel se asi načítá a "visí "zapnutý do doby než zmizí loading.Třeba i 10 sec. A to se projevuje i při opětovném zapnutí přijímače.Dělá to skoro u všech přepínatelných programů.Je to takové protivné.
    Skusil jsem RESTART SYSTÉMU I RESTART ENIGMY a pořád to samé.A i vypnutí zadním kolébkovým vypínačem a pořád stejné.
    Přišel jsem na to že když infopanel při přepínání programů vypnu tak se panel nezobrazí a vše jde bez nějaké hlášky.
    Ale člověk je zvyklý na infopanel tak to je taková menší vada na kráse.
    Dá se s tím něco dělat??
    Vyzkoušel jsem všechny cam moduly a stejné. Karta je výměna a cccam 2.3.0 tuším.
    Prodejce řekl-továrko nebo znova instalace a to se mi nechce.Víc nic spíš nezájem-prodal a hotovo.
    Když použiji ci modul technisat s kartou tak to dělá taktéž.
    A takto to funguje od dodání od prodejce a prvotním zapnutí.

Jde s tím něco dělat?
    Nechce se mi dělat továrko a začínat od"0"
    A zálohu kterou mám od prodejce je ta samá co je v přijímači tak si myslím že to nepomůže.

Dík za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Aky pouzivas image ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

VTI 8.2.3
    A výše jsem psal že se to projevuje při každém zapnutí přijímače-není to tak pravda,když projedu všechny programy tak se to načte a pak to den funguje.
    A taky jsem nastavil EPG na tři dny /bylo nastaveno od prodejce 21 dní/ a trochu se to zlepšilo- teď ten "loading" je tam/visí/cca 5sec.
    Já si myslím že se to bude točit okolo načítání epg -přijímač nestíhá?
    Tak to dodal prodejce kde mi to nastavil a já donastavil jenom programy a dělá to od prvního zapnutí.
    Teoreticky můžu vypnout úplně epg ale pak to nebude načítat v panelu nic a to takto nejde.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Dej si tam čistý image a přidávej jen to, co potřebuješ. Může to dělat libovolný plugin. Na načítání EPG bych moc nesázel, to není žádná zátěž.

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

To je právě to čeho se chci vyvarovat, dva měsíce jsem to programoval dle svých představ a pak znova.
    Předesílám že takto jsem to dostal už od prodejce, po zapnutí to už dělalo,skusím teda počkat na 9.0.0 a pak teda nevím.

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Tak jsem to celé flešnul-uvidím

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Tak po flešnutí to dělá úplně to samé.

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Asi jsem na to přišel.
    Nebyl nainstalován modul EPG refresch, po nainstalování a naprogramování vše naběhlo, vyjma asi 5ti programů.
    aktualizace je nastavena od 02:00 do 05:00

Podobná témata

1. VU+ Solo2 a Duo2
    Od PV_ox v sekci DVB-S
    Reakcí: 910
    Poslední příspěvek: 14-03-2019, 13:05
  2. VU+ Solo2/Duo2 nebo Xtrend ET9500
    Od PV_ox v sekci DVB-S
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 06-02-2014, 01:57