Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ATV2k-zaseknuti ovladanim

Mirrat (6)|26.6.2005 13:53
Do vcerejska jelo vse skvele a v pohode.Pak...chybova hlaska,vzdy kdyz prejedu mysi nad jakoukoliv polozkou ATV2k ovladanim:.....
Access violation at address 00420064 in module "ATV2000.exe."Write of address ...............(tato polozka se obmenuje).....
V "atvvconv.log" je "CheckInputType"pod sebou uz pres 5MB.Dokud to nezavru zatuhne veskere ovlad.mysi pro ATV2k.Zajimave je,ze pokud stihnu kliknou mysi behem desetin sec.,nic se nedeje.Nejsem ale "stihacka".
Zkousel jsem nainstalovat znovu pres stavajici ATV2k.Vyhledaval, prochaze x-krat nastaveni,restatoval,......nemuzu prijit na to co stim.Nechci delat novou instalaci.Nastaveni 38 stanic je preci jen sila.

Dik za pomoc!

Abit NF7,AMD 2500,512RAM,AIW 9800SE,WXPprof.Catalyst 5.5+ATV2k.
Ivo Mašek (10205)|26.6.2005 15:59
"Něco" přepsalo knihovny. Myslím, že ti nezbude nic jiného, než odinstalace a nová instalace ATV. Prošmejdi registry, a pokus se najít uložení těch nastavených stanic. Ty pak stačí pouze překopírovat.
Mirrat (6)|26.6.2005 17:14
No tak tos mne nepotesil!....Napadlo mne,jestli nestaci prekopirovat jen "channels.ini" soubor pro nastaveni stanic.Mas s tim nejake zkusenosti?U ATV2k je stim hrozna prace.Proc s tim Mik neco neudela,kdyz to "vyvyjy".
Ivo Mašek (10205)|26.6.2005 18:01
S ATV_2000 zkušenosti nemám, ale to co popisuješ, se občas stává u všech aplikací.

Napadlo mne,jestli nestaci prekopirovat jen "channels.ini" soubor pro nastaveni stanic.
Zkus to, ale nevidím to růžově. Tam jsou "zpřetrhané" vazby/návaznosti mezi knihovnami (s největší pravděpodobností).
Mike na tom určitě stále něco dělá, ono naprogramovat něco takového, aby to bylo funkční na různé modely tv tunerů - to není legrace.
Mirrat (6)|26.6.2005 19:11
Tak dik za info.ATV2k je fajn program.Az na to vyhledavani.Catalyst MMC je pohodlnejsi,ale zato nonstabe.Vyse jmenovany problem jsem nemel.A to jedu na ruznych AIW od r. 2001.Tak :-?
Ivo Mašek (10205)|26.6.2005 19:58
ATV2k je fajn program
Je. Já mám Leadtek, tak používám PVR, který funguje dobře (alespoň u mě jo). Takže nemám důvod ke změně a mám dojem, že by to ani nešlo. I když jsem někde četl, že verze ATV 2.1.2.2. by to umět měla.
Mirrat (6)|29.6.2005 17:43
Tak jsem to vyresil!!!!!!Ze mne to nenapadlo hned!Po kazde instalaci noveho softu delam kopii celeho systemu pomoci NortonGhostu.Jeste jsem ji nemusel pouzit.Dnes to bylo poprve a byl jsem uspesny!Vse je zas OK! :-!!!

Z toho plyne pouceni pro nepoucitelne a.......jine: :-?

..............ZALOHUJTE!ZALOHUJTE!ZALOHUJTE!.....Jak rikal .........! :BB:
StD (8612)|1.7.2005 00:50
:-? No já bych ti mohl aktuálně předvést, jak obnovit z HDD soubor Mpeg2 velikosti 8,7 GB přepsaný na 0 GB a nebyl vymazaný, neexistoval. Zkus ho obnovit. Učit se, učit se učit se...