Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 1 z 1

Téma: Lg SmartTv

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Dobrý den. Vybírám svoji první smart TV. Po celou dobu než jsem narazil na toto fórum jsem byl přesvědčen o tom, že si pořídím novinku LG 49UF7787. Pak jsem se tady dočetl, že UHD je v dnešní doně úplně zbytečné a nedohledné době to tak i zůstane. Moje požadavky jsou: web os 2.0, obnovovací frekvence 100Hz, dále pak druhá frekvence asi snímková 50/60p, podpora kodeku HEVC/h. 265. Nevyužiju 3D.

Teď k tomu modelu. Má teda vše co isem chtěl, ale je tam teda to UHD. Bojím se, že to bude nějak zlobit u běžých kanálů jako nova, čt apod... Promiňte, ale jsem neználek v těchto věcech. Po tom co jsem začal být na váškách jsem se začal dívat na FHD televize od LG a asi se mi líbí 49 LG 49LF630V a ještě více 50LF652V. Je tam jiné to dynamické MCI dopočítávání. Nevím co je lepší jestli vyšší nebo nižší číslo a musel bych dokoupit magický ovladač. Prosím vás podívejte se na to a poraďte mi. Děkuji Vám.

AD: Díval jsem se pořádně na LG 50LF652V, má direct LED podsvícení, ale nemá lokální stmívání. Je to problém pro kvalitu obrazu? Na lgshopu v požadovaném rozměru 43-50 palců není jediná FHD televize s lokálním stmíváním. Jen UHD, viz. zmiňovaná výše.

prostě a jednoduše mám strach z toho, že budu mít s UHD televizí škaredý obraz při sledování třeba novy, čt apod. Pokud si pustím čt hd, nova hd atd... nebo film ve full HD kvalitě, tak to bude v pořádku ?
    Naposledy upraveno uživatelem Librus: 18-11-2015 v 11:04
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Kameny urazu pri vyberu SmartTV na multimedia
    Od Louie666 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-01-2014, 22:08
  2. LCD: Samsung UEXX ES6500 LED SmartTV 2012 - kvalita backlight podsvícení
    Od icecub v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-03-2013, 18:23