Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televizory (CRT, LCD, PDP): Philips 55 PUS7600 nepřepne na 3D z youtebe.

Neregistrovaný (0)|7.11.2015 21:29
Tazatel: Lukáš

Znění dotazu: Ahoj, mám dotaz ohledně televize Philips 55 PUS7600.
Když si pustím na youtube nějaký obsah ve 3D, tak televize se nepřepne na jeden obraz, ale zůstanou dva obrazy vedle sebe. V nastavení televize je přepnutí do 3D "neoznačitelné" Volba 3D není aktivní, a nemůžu tak ručně na 3D přepnout. Když zapnu funkci automatického rozpoznání 3D, tak se také nic nezmění a stále mám dva obrazy vedle sebe. Software (android) je zaktualizován, ale nevím jestli to před aktualizací šlo nebo ne, protože aktualizace proběhla prakticky ihned po zapojení do sítě.

Nemáte s tím někdo zkušenost u tv philips a system adroid? Už si vážně nevím rady.
Díky moc za odpovědi.
vivid.sk (11472)|7.11.2015 21:50
Nie som si isty, ci to ma (bude) fungovat aj pri YT. Ocakaval by som pri internom media playeri, Externom HDMI ... ale s youtube zrejme nepocitali.

P.S. Mnohe TV pri streame z YT zobrazia len 720p rozlisenie (aj ta moja, nieje mozne si zvolit 1080p), ked to vydelis dvoma a aplikujes YT kompresiu, vychadza mi z toho velmi mizerna kvalita na testovanie 3D.
Neregistrovaný (0)|7.11.2015 23:02
No ono to má aktivní 3D, takže o kvalitu se ani tak nebojím.. A navíc z youtube mi přehrává i 4K UHD. Televize je to uplně nová (2015) a poměrně drahá. Kamarád má cca dva roky straou Lg a ta to 3D normáně přehraje a automaticky ho rozpozná. Má ale pasivní 3D. Ale má tam uplně jiný systém...
rommi (416)|15.11.2015 21:03
Zdravim, mam 48PUS7600 cca 3 dni a najradsej by som ju vyhodil z okna.... to bol zase napad ist do Phlipsu... :-(
Takze ano - 3D v youtube nechodi a je otazka ci vobec niekedy bude, ten Android je tak surovy a nedorobeny aj po poslednom update.... tam nefunguju este zakladne veci a nie to pikosky typu 3D na youtube.... skoda....

PS:vivid.sk - premaz si sukromne spravy mas full mailbox, neda sa ti odpisat :-)