Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vu+ solo 4k

KamilZ (10277)|31.10.2015 09:29
Nevypadá to vůbec špatně, VU+ opět natrhlo Dreamu pr*el :-) H.265 a HDMI 2.0 je zatím pro DVB-S prakticky na nic, ale jako MMC už to dává myšlenku. Zajímavý koncept jsou virtuální tunery. HDD je ve výměnném šuplíku, takže se nemusí šroubovat. Ale pozor, je to ARM a tak má zcela nový SW, takže pro něj není SCAM, CCCAM. Funguje (zatím) pouze OSCAM. Chce to ještě počkat, až se SW podpora zlepší. Nevím, zda se plánuje i DUO 4K, skoro mi už připadá zbytečné.

http://www.parabola.cz/clanky/5694/vu-plus-solo-4k-ultra-hd-prichazi/

[SPOILER][/SPOILER]
KamilZ (10277)|12.12.2015 09:47
http://www.parabola.cz/clanky/5734/vu-plus-solo-4k-novinky-v-ridicim-softwaru/

Dobrý je odstavec Srovnání s přijímačem TechniSat Digit ISIO STC 4K, kde se srovnává s Technisra*kou :-)
carlyno52 (26)|12.12.2015 11:38
proč nazívat TechniSat Digit ISIO STC 4K sra*kou,každý satelitní přijímač má své pro a proti a najde si svého zájemce.
KamilZ (10277)|12.12.2015 13:11
[QUOTE=carlyno52;518729]proč naz[HL]í[/HL]vat[/QUOTE]Je fakt, že u Technisat se nic jiného než zívat asi nedá :-D. První bych se naučil češtinu (stačí učivo základní školy) a "naz[HL]ý[/HL]val"

Technisat si hraje na prémiového výrobce a jeho výrobky tomu zdaleka neodpovídají.
carlyno52 (26)|12.12.2015 22:18
no hlavně,že jsi našel argument TY KAMILEZ.
Badis (226)|18.12.2015 08:24
Zdravím všechny.No konečně mašinka dle mého gusta! Nejvíc mě zaujala ta možnost nahrávání více programů najednou(funkce FBC) za použití tzv virtuálních tunerů,který tento přístroj vytvoří. Samozřejmě za určitých podmínek.Jen bych se chtěl zeptat ,bude toto fungovat i u placených poskytovatelů(Skylink)?Vždy jsem mysle,že co tuner to dekódovací karta?! Povolí tuto možnost(vícenásobné nahrávání) specifikace CI+ kterou Skylink(a nejen on) používá??
KamilZ (10277)|18.12.2015 09:20
Pokud máš ICE kartu ve čtečce (a ne CI modulu), tak v myslím poho ...
Badis (226)|18.12.2015 10:13
Hm kartu ICE nemám. Jen Skylink Standard HD M7, Irdeto. A ta ICE karta se asi už nedá sehnat. :-(
KamilZ (10277)|18.12.2015 10:17
Dá, když se budeš snažit - bazary, aukro apod. Mít takový stroj bez ICE je o ničem.
RomanP (147)|27.12.2015 11:04
Právě jsem 4K koupil. Je tu někdo další a jaké máte zkušenosti?
Dlouhá léta jsem na nahrávání DVB-T používal PlayStation 3 a jeho modul PlayTV a na tomto řešení jsem trochu zaspal.
Teď jsem se porozhlédl a zjistil, že se dělají prima krabičky.
Tuším, že je to na samotné nahrávání pouze DVB-T přestřel, ale já mám tyhle věci rád.
Mám tam nyní poslední VTi a mimo NAS vše nastavené.
Jako celek naprostá euforie, ale tři drobnosi bych ještě potřeboval poladit.
Badis (226)|11.4.2016 11:43
Zdravím zdejší zkušené a znalé.Řeším zajímavé dilema.Pořídil jsem si miláška který dal název tomuto tématu.Přístro vynikající a přesně splnil co jsem od něj očekával a žádal!Bez problému nahraje současně Eurosport 1/2 + Nova Sport 1/2 vše HD.A klidně i něco z DVB-T HD za současného koukání na další kanal.Samozřejmě za použití karty Skylink ICE a správného propojení/přípojení antén.Vše nekódované.A teď můj gordický uzel a jak ho rozetnout.Vlastním kartu Skylink Irdeto + Skylink Irdeto NEXT(identická z hlavní ale za menší peníz) a zaktivovaný balíček(Multi HD).Ovšem tyto neumožnují plné využití vychytávek dle mých požadavků a s tímto přístrojem.Obstaral jsem si kartu třetí Skylink ICE.Ale jelikož nejsem milionář tak jsem si na zkoušku a prozatím aktivoval na kartě ICE balíček Flexi 7.Pro zkoušku a pro využití přístroje.Olympiáda se blíží tak ať je člověk připravený.Jenže jak jsem předeslal nejsem bankéř a živit tři karty je nad mé síly.Jak s této situace vytěžit co nejvíc a zároveň platit co nejmíň??Ideální by bylo nějak udělat z ICEéčka hlavní a k ní nějak vydolovat od Skylinku kartu NEXT.Nejsem naivní a tudy zřejmě cesta nevede.Jde mi o provoz dvou karet.ICE do miláška a druhou kartu(ne ICE) s tím samým balíčkem do PC tuneru.Lze toto nějak rozetnout aniž bych čekal do konce zaplaceného období na hlavní kartě a následné zaplacení plné palby na kartě ICE. Bohužel tím přijdu o tu kartu NEXT(až dojde její vypršení zaplacené platby)Předpokládám teda že mi ke kartě ICE NEXTku neudělají.Uf snad to někdo dočte do konce.:-)Děkuji předem za reakce i nápady.