Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TX 60CX740E - aneb jak jsem vybíral novou TV...

stani (1647)|17.10.2015 23:18
---smazáno---
Rock992 (42)|18.10.2015 09:10
Ahoj Stani takze pripisem sem tiez svoje postrehy.

Asi tyzden som majitelom panasonicu TX 55CX750E a mozem povedat ze som zatial spokojny :-)

Predtym som mal 7rokov sony KDL42----- a uz si to pytalo zmenu cize vacsiu uhlopriecku 55"'60"dalej 3D a v neposlednom rade UHD :-) pisal som tiez do vlakna o pomoc s vyberom a nikto takisto nepomol....takze som to zobral do vlastnych ruk a urobil som dobre.

Plusy:

firefox bleskovy
obraz je kvalitny
podpora super
3D uzasne
prehrava 4K z hdd

Minusy:

zvuk dostacujuci-nepustam cez kino TV programy.
kino pouzivam vyhradne na filmy a hranie PS3-PS4 cez receiver YAMAHA repro TANNOY.

Programy pustam cez HD PRIJIMAC cize neriesim skupiny a ladenie.
Taktiez prehram filmy,foto,hudba cez WD TV Live player nie cez telku cize ani toto neriesim na TV.
Ta otravna hlaska sa da vypnut v nastaveniach :-)
Ovladace by mohli byt fakt lepsie-ten dotykovy zvukovy som este neskusal.

Diky Stani ze si vytvoril toto vlakno ;-) postupne budem tiez doplnat poznatky :-)
J.sto (53)|18.10.2015 20:02
Ahoj, díky za vytvoření vlákna. Je pro mě hodně inspirující. Zvažuji nákup nové TV - dnes mám 50" plazmu Panasonic HD. Vloni jsem u známého viděl Philips 55"4K a byl jsem unesen z SD obrazu ve srovnání s mou plazmou. Neuvěřitelný jas a také ambilight je pěkná věc. Moji favoriti jsou Philips 55PUS7150 a Panasonic TX-55CX740E. Byl jsem se podívat v obchodě na běžící TV a musím říci, že se mi nejvíce líbil obraz z Philipse, jak ale měli TV nastavené to je otázka. U Philipse je navíc zajímavá 5ti letá záruka, ale ten FW asi opravdu vychytaný není - i známému se občas TV sekne nebo restaruje. U Panasonicu je pro mě důležitá pozitivní zkušenost se současnou TV. Do jiných značek moc jít nechci - moje první "slušná TV" byl 55"HD Samsung a rozhodně to nebyla dobrá volba. LG se mi zdá, že má nejhorší obraz.
Můžete mi někdo potvrdit, zda Panasonic podporuje Skype? A pokud ano, jaký typ kamery lze připojit? Info jsem nikde nenašel a Skype přes TV využívám. Budu vděčen za každý názor a zkušenost.
RossiD (1271)|18.10.2015 20:24
[QUOTE=stani;516879]Nelze si řadit programy dle svého[/QUOTE]

Toto by nepomohlo ?

http://www.parabola.cz/clanky/5538/chansort-vyborny-editor-pro-tv-samsung-lg-panasonic-a-toshiba/
stani (1647)|18.10.2015 21:18
---smazáno---
RossiD (1271)|19.10.2015 07:19
Jj, moje 55´LCD TV odešla ještě "včas" (fungovala přesně 2 roky a jeden den), stihl jsem ještě poslední várku plazmových 60´ Samsungů a jsem za něj rád - prostě spokojenost ;) Tak ať ti Samík slouží minimálně stejně dobře jako mně :BB: