Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: LG 47LA690S -- kolísá zvuk

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

LG 47LA690S máme pár měsíců - TV signál přes CONAX CAM modul z kabelu NEJ-TV. Pravidelné automatické aktualizace fw.
    Posledních pár týdnů máme problémy se zvukem, který po určité době po zapnutí televize (desítky minut a víc) začíná frekvenčně kolísat -- přesně řečeno zvuk kolísá jemně nahoru a dolů tím pádem zní falešně (tóny, hudba, pozadí) - u mluveného slova to není poznat, ale hudba/pozadí až trhá uši.
    Problém se objevuje skoro výhradně u HD programů. Vyměnili jsme kartu, pak i CAM modul a problém se nevyřešil.
    Na helpdesku LG mi tvrdili, že to je špatným signálem z kabelovky !!? (to si asi dělali ze mne srandu -- nebo snad mohou mít pravdu ?) V každém případě u Samsungů se u stejných CAM/karet a stejných kanálů ve stejnou dobu tento problém neobjevuje.
    Máte někdo představu v čem by mohla být chyba, nebo co s tím ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Modul a karta na to naozaj nemoze mat vplyv. Pokial sa to v sucasnej dobe na inej TV pri rovnakom zdroji signalu objavuje len ja jednej z nich, zdrojom signalu to nebude. Problem bude v TV.
    Ide vsak o velmi neobvykly problem. Nemas zapnutu nejaku automaticku korekciu hlasitosti, alebo nieco podobne?

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

Čau.Mám tv LG 47LA740s a dela mi to samé, hlavně na tv nova to hraje falešně. Mám taktez nej tv.Kartu conax. Dela mi to od te doby co jsem musel od 1.8.2015 přeladit na ty Hd programy, před tak pul rokem to nedělalo. Když to přepnu napr. na HBO hd tak tam to nedělá.na dvb-s taky ne, jen na dvb-c z tou kartou.Dela to nekdy i čt 1. Když to takhle začne hrat tak vyndej kartu a dej ji zpět zrovna treba na té nově a pak se to načte znova a je klid.Napiš na něj tv, včera jsem tam taky psal.

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

Je to divný ale uz druhy den to hraje normálně, tak nevím.

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

Jak si to vyřešil s tím zvukem, taky to tak mám jak popisuješ

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Zdravím
    Mám tv LG 42LN570S a problém s kolísajícím zvukem mám také ,hlavně při znělkách tv a reklamách .Tv přijímám přes Skylink

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

Není to náhodou aktualizaci co byla někdy v červenci

Je tu pořád Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Mám tak trochu podezření na jejich zdroje. Jelikož dnešní TV svým způsobem je již počítač, může zdroj a úroveň filtrace při hlasitých pasážích, a tedy i při reklamách celkově destabilizovat systém. Možná se zeptám blbě ... měřil někdo napětí a frekvenci sítě? Na druhou stranu si vzpomínám, že jsem někdy minulý týden z druhého konce bytu slyšel, jak TV na nějakém kanálu hraje přebuzeným tichým způsobem, jakoby by byly odpálené koncáky. Po přepnutí kanálu na další a zpět tento zvukový efekt zmizel.

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Je možné že se to projevuje od červencové aktualizace ale ani po poslední aktualizaci z kraje listopadu problém není vyřešen.Trochu pomáhá vypnout Dolby D a nastavit zvuk natvrdo na MPEG

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

No moc to nepomáhá, když jsem přepnul na hudební kanál, tak to hrál o chvílemi falešně taky.Dokonce kdyz jsem přepnul na dvb-s a kostickoval obraz tak to hrál o chvílemi jako by se zpomalovala lp deska

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

taky přijímáme přes Skylink, satelitní tuner a hlavně reklamy a někdy doprovodná hudba u pořadů je kalamita. Více sledujeme ČT, když přepneme na hudební, tak OK. Zvažovala jsem reklamaci TV, ale "nedělá" to pravidelně. Zkoušel někdo reklamovat?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od telka Zobrazit příspěvek
    Více sledujeme ČT
    Blbne to aj pri prepnuti na Dolby Digital audio stopu?

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Blbne to aj pri prepnuti na Dolby Digital audio stopu?
    budu muset vyzkoušet, díky

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

U Dolby Digital audio si myslím je to horší než u zvuku mpeg .Je ale zajímavé že to neblbne pravidelně.Dnes např.celý den bez falše.

Nováček
    Registrace
    Oct 2015

Aby to nebylo aktualizací v tom srpnu, myslim byla velka kolem 500mb.Dříve to nedělalo a teď najednou několika lidem, divné.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Lg 47la690s
    Od piskot1987 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 30-04-2014, 17:42
  2. LCD: LG 47LA690S vs LG 55LA620S
    Od sloane v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-04-2014, 18:28
  3. 47LA690S ladění programů