Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

W755C Ladeni dvbs2, nastavení NAS a usb

bizzi (38)|28.9.2015 08:52
Ahoj, koupil jsem si kld-50w755c, s redukci vlozil skylink kartu a dál ladit (dvbs2). Automaticky mi to našlo satelity, naladilo programy, ale nezobrazuje se mi u nich obraz. Jen info o tom co dávají. Jediny obraz byl u ct24.

Tv jsem připojil do routeru, kde je NAS (SYNOLOGY). Tu normálně vidím u obou pc (přes síť i wifi), i na telefonech. V tv vidím jen router, a dva pc. NAS nikde a router nejde rozkliknut. Nevíte proč?

Jak na to, když chci instalovat apk z usb? Nainstaloval jsem nějaký prohlížeč souboru a usb flashku mi to nezobrazilo...

Díky moc za rady
KamilZ (10277)|28.9.2015 09:23
Ad 1) zkontroluj si, zda nemáš otočenou kartu v CI modulu. Pokud je OK, tak proč se nepodíváš na web Skylinku, mají tam návod typu "pro blbce" (nevztahovat prosím): http://www.skylink.cz/prakticke-informace-a-kontakty/rychla-pomoc-jak-na-to#Pro%C4%8D+mi+nehraj%C3%AD+programy%3F

Ad 3) Neznám tu TV, ale celkem pochybuji, že by to standardně šlo. Předpokládám, že si to chtějí pohlídat a půjde to jen online ze storu.
bizzi (38)|28.9.2015 10:11
Karta v poradku. Vedle na satelitnim přijímači funguje.

S tou instalaci apk to udajne nejak jde, jen nevim jak:)
Petr Štejnar (37)|12.10.2015 21:56
Ahoj, prosím Tě. Jak je na tom TV s pozorovacími úhly? A dá se nějak zjistit jaký procesor a kolik paměti pro android v TV je?
bizzi (38)|17.10.2015 10:50
Ahoj, pozorovací uhly mi prijdou naprosto OK. Jestli myslis pamet RAM, tak to nevim, ale uloziste ma k dispozici 8GB.

Jinak dnes se mi aktualizovalo na 5.1.1.
digitivi (215)|7.11.2015 15:16
[QUOTE=bizzi;516267]Ahoj, koupil jsem si kld-50w755c, s redukci vlozil skylink kartu a dál ladit (dvbs2).[/QUOTE]

Ahoj,

moze mi majitel tohoto modelu (alebo 805C), ktory pouziva DVBS tuner s kartou Skylink potvrdit ci je dostupna a funkcna funkcia Fastscan pre Skylink? Na zakaznickej podpore SONY mi tvrdia ze tam nie je.
A aky CAM modul je bezproblemovy s kartou Skylink.
Dakujem.