Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Bluetooth adaptér

Tomi71 (189)|24.9.2015 07:49
Ahoj, mám AV receiver Pioneer VSX-820-K, existuje k němu na dokoupení bluetooth adaptér? Např. pro přenos a streamování hudby či rádií z chytrého mobilního telefonu? Máte s tím někdo zkušenost díky.
KamilZ (10277)|24.9.2015 09:06
[QUOTE=Tomi71;516191] mám AV receiver Pioneer VSX-820-K, existuje k němu na dokoupení bluetooth adaptér?[/QUOTE]Proč se nepodíváš do návodu, nebo na specifikaci???
Tomi71 (189)|24.9.2015 14:54
Díky nemám návod a při zadání typu receiveru mi najel na netu jen výrobek na heuréce. Napadl mne pak ofi zástupce a servis Basys, psali, že můžou zprostředkovat - cena 2500 kč.
Tomi71 (189)|26.9.2015 10:52
Tak ještě mi jeden člověk nabídl adaptér za 990, jen je to AS-BT200, ale mělo by to fungovat, je to jen novější typ. Zeptám se jen - propojím jen s mým chytrým telefonem nebo třeba i s NTB či síťovým úložištěm?
Tomi71 (189)|9.10.2015 15:46
Tak jsem objednal http://www.omko.cz/antena-vkv-9db/ a příští týden budu doufám kvalitně ladit :-) Instaloval jsem taky do receiveru Pioneer bluetooth adaptér Pioneer AS-BT200 a už to jede i když jsem myslel, že už to byla zbytečná investice, protože se to s mým Honor 3C spárovalo až na několikátý pokus. Už jsem přehrával muziku i netové rádia, super. Mám dotaz, jestli to půjde jen zvukově, jestli je možné přehrát i foto a video v TV, která je k AV receiveru připojená. AV receiver je připojený HDMI kabely s TV, BD přehrávačem a satelitním přijímačem. Díky za rady
RoPo (6061)|9.10.2015 15:49
Přes BT se (v audio profilech je jen audio) streamuje jen audio. Obraz, video a zvuk na TV se většinou obdobným způsobem streamuje z mobilu pomocí DLNA přes wifi.
Tomi71 (189)|10.10.2015 09:24
Ahoj, díky, tak jsem si myslel správně. Poslech hudby uložené v mobilu dobré, ale poslech rádia přes net- rock max a čas rock horší, nebylo to ono, bylo to takové zkreslené. Uvažoval jsem i o nějakém hudeb. přehrávači playeru, abych nekrátil životnost mobilu, ale asi je to zbytečná investice. Dobře, že jsme objednal tu anténu na VKV z OMKO 9dB. Jinak má TV Panasonic nepodporuje DLNA jen je wifi ready, musel bych dokoupit příslušenství. Časem uvažuju o nějaké sítovém úložišti Synology např. TV jsem měl připojenou ethernet kabelem ale časem se omrzelo, teď je kabel v BD LG - přes to šly také netová rádia, ale je to takové kostrbaté a časem se to seklo. Hudba jde i přes usb v AV recevieru ale bez listování, ta jde přes BD přehrávač, listovat už se dá, ale musí být zapnutá TV, čemuž jsem se chtěl nějak vyhnout. ještě jsme dostal tip na stáhnutí programu Pioneer do mobilu k ovládání recevieru a hudby, myslím icontrolAV5.