Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Sony XDCAM Viewer a Catalyst Browse

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Nainstaloval jsem Windows 10 a prohlížeč SONY XDCAM Viewer přestal fungovat pro zobrazení v režimu full screen při zaškrtnutém kvalitnějším zobrazování "use alternative renderer". Nechci se vracet k Windows 7, ve kterých prohlížeč bez problémů fungoval a tak jsem si nainstaloval SONY Catalyst Browse, ve kterém je též prohlížeč videosouborů. Zde je video zobrazováno trhaně ( cuká ). Jedná se o soubory XDCAM HD422, 50i, 50Mbps. Poraďte, jak odstranit toto cukání v obraze nebo jak zprovoznit XDCAM Viewer pro Windows 10 tak, aby šlo přehrávání ve full screen při používání. Díky předem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Zkus spustit program v režimu kompatibility (v místní nabídce zástupce/progemu volba Odstranit potíže s kompatibilitou - spustí se průvodce).
    Nebo na zástupci k programu na záložce Kompatibilita v Režimu kompatibility zatrhni, že se má spuštět v režimu Win 7.

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Jo to jsem zkoušel - obojí. Nepomohlo to.

Je tu pořád Avatar uživatele RoPo
    Registrace
    Feb 2007

Zkus ještě aktualizovat ovladače grafické karty. Pokud ani to nepomůže, tak pošli dotaz na výrobce.

Nováček
    Registrace
    Sep 2015

Ovladače mám již aktualizované. Zkusím teda dotaz na výrobce.

Podobná témata

1. xdcam viewer PDZ-VX10
    Od radek.cr v sekci SW přehrávače
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 07-11-2011, 09:43
  2. Sony Vegas 8.1 a XDCAM HD422
    Od radek.cr v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-09-2008, 20:40