Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Adobe Premiere 6.5

Nováček Avatar uživatele XPajik
    Registrace
    Jun 2005

Zdárec.
    Řeším takovej problem s AP 6.5, stáva se mi obšas, že se mi neuloží projekt a to mě třeba po tří hodinový práci fakt na...! Problem je v tom, že i když to pravidelně ukládám, tak se to někdy neuloží.Nejhorší je, že to nedělá pravidelně.(takové chyby se hledají nejhůř co? ) Někde jsem zaslechl, že projekty v AP 6.5 jsou xml dokumenty.Řekl bych že to má něco společnýho s WIN XP,protože pod WIN 98 to nepadalo.(nebo jsem si toho nevšiml).A teď to podstatný nevíte někdo co s tím,nějakej patch nastavení Wokenic apod?
    Na AP Pro přecházet nechci! thx
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Modena
    Registrace
    Feb 2005

XPajik napsal :
    Na AP Pro přecházet nechci! thx
    To bys měl, protože mě se něco takovýho ještě nestalo . . .Na tomhle příkladu instalace Mrkvosoftu (98xXP) vidíš v praxi, že programový jádro Premiere je napsaný a optimalizovaný pro v té době běžný OS \/ ! Jinak si tvůj problém vysvětlit neumím ! Co vím (kdosi to zde psal), W 2000 s 6.5 taky běží bez problému ! Dokonce se kdesi řešil i problém "padání" Premiere v XP Home Edition - po instalaci OS XP Pro problémy zkončily !

Nováček Avatar uživatele XPajik
    Registrace
    Jun 2005

Ale to pravě nechci,protože na mym kompu si s AP Pro ani nekliknu(mám 800 durona a AP Pro chce SSE instrukce).Jiný okna nechci.WIN XP mám vylazný a chodí mi to tady OK.
    Kdyby někdo věděl co se s tím tá dělat, tak poraďte.
    AP 6.5 jako takový mi nepadaj a běžej slušně vzhledem k tý mý plečce.Já v tom taky nedělám žádný zázraky, jenom stříhám home video a hodim tam, sem tam nějakej efekt (tahám to z analog. kamery takže rozlišení vetší než 320 x 240 je pro ty videa až příliš velkej luxus).

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 18:15
  2. Adobe Premiere CS3
    Od dalizije v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2008, 18:20
  3. Adobe Premiere Pro
    Od Pavlicek v sekci Editace videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-02-2006, 19:13