Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Adobe Premiere 6.5

XPajik (2)|22.6.2005 20:39
Zdárec.
Řeším takovej problem s AP 6.5, stáva se mi obšas, že se mi neuloží projekt a to mě třeba po tří hodinový práci fakt na...! :(( Problem je v tom, že i když to pravidelně ukládám, tak se to někdy neuloží.Nejhorší je, že to nedělá pravidelně.(takové chyby se hledají nejhůř co? :-( ) Někde jsem zaslechl, že projekty v AP 6.5 jsou xml dokumenty.Řekl bych že to má něco společnýho s WIN XP,protože pod WIN 98 to nepadalo.(nebo jsem si toho nevšiml).A teď to podstatný nevíte někdo co s tím,nějakej patch nastavení Wokenic apod?
Na AP Pro přecházet nechci! thx
Modena (1706)|22.6.2005 21:29
XPajik napsal :
[quote]Na AP Pro přecházet nechci! thx[/quote]
To bys měl, protože mě se něco takovýho ještě nestalo . . .Na tomhle příkladu instalace Mrkvosoftu (98xXP) vidíš v praxi, že programový jádro Premiere je napsaný a optimalizovaný pro v té době běžný OS \/ ! Jinak si tvůj problém vysvětlit neumím ! Co vím (kdosi to zde psal), W 2000 s 6.5 taky běží bez problému ! Dokonce se kdesi řešil i problém "padání" Premiere v XP Home Edition - po instalaci OS XP Pro problémy zkončily ! :-? :-) 9-)
XPajik (2)|23.6.2005 15:37
Ale to pravě nechci,protože na mym kompu si s AP Pro ani nekliknu(mám 800 durona a AP Pro chce SSE instrukce).Jiný okna nechci.WIN XP mám vylazný a chodí mi to tady OK. :-)
Kdyby někdo věděl co se s tím tá dělat, tak poraďte.
AP 6.5 jako takový mi nepadaj a běžej slušně vzhledem k tý mý plečce.Já v tom taky nedělám žádný zázraky, jenom stříhám home video a hodim tam, sem tam nějakej efekt (tahám to z analog. kamery takže rozlišení vetší než 320 x 240 je pro ty videa až příliš velkej luxus).