Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se zapínáním TV SAMSUNG PS60E6500

cujou2 (106)|3.7.2015 10:29
Zdravím mam problem s touto TV.
Někdy se mi stává že zapnu TV a nenaskočí hned logo Samsung pouze bliká červená ledka a za chvíli TV hraje ale bez obrazu. Tak TV vypnu a zapnu logo naskoči a vesele hraje několik hodin. Včera se mi ale stalo (už po druhé) že jsem asi po 2h vypl TV omylem a chtěl ji zapnout. No ale ouha opět se Logo nerozsvitilo ale jen zvuk šel. Tak jsem vypl zapl a zas to samé. Asi 5x jsem to zkusil a nic. Tak jsem TV vypl a šel spát tohle se mi už stalo. No a ráno TV zase jede.
Takže že by blby zdroj? Nebo nějaké nastavení? Kde udělat HARD Deset? Ale nějaký fakt total reset. Je to divné protože třeba nastavení země mam na výběr jen Irsko Velká Británie, přitom jak jsem ji kupoval tak byla i ČR a další země.
Je pravda že jsem TV aktualizoval, že by to bylo tím???

Děkuji
RoPo (6061)|3.7.2015 11:17
Jak píšeš může to být zdroj nebo cokoliv z přehřátí. Nevím jakou máš teplotu v místnosti.
cujou2 (106)|3.7.2015 12:05
Tak teplota je Normal 25 asi mam zadelané žaluzie stále. Kupoval jsem ji jako bazarovou až ze Slovenska, údajně mam i plnou záruku jen, posílat to na Slováky zpět.... No nevim...
bastlir (3245)|3.7.2015 20:07
Reset, jak ho chápeš ty, měl by být v servisním menu. Pokud bys ho však udělal, pak by tě jednoznačně nečekalo nic jiného, než jen a jen značkový servis! Takže na to zapomeň. Před opravou ještě vyzkoušej TV odpojit od el. sítě, od všech zdrojů obrazu a zvuku a nech připojenou jen anténu. Pokud závada zůstane, pak anténu odpoj a zkus na TV něco přehrát z USB flashky. Pak už jen opravdu oprava.