Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přehrávaní vyrenderovaného videa z Vegasu 11

Pepe_182 (4)|19.6.2015 11:53
Mám dotaz, když vyrenderuji full hd video z Vegasu 11, tak video je v pořádku, pěkný obraz a i zvuk, když ho přehrávám normálně, abych ho zastavoval a nebo ho posouval dopředu nebo dozadu, tak je vše ok.
Problém nastane, když chci na pc(Media player classic, VLC media) a nebo v multimediálním přehrávači(starý evolve) udělat krok vpřed a nebo zpět, tak se mi buď ztratí zvuk a nebo je pozadu nebo dopředu.

Mám Vegas 11 a projekt nastavuji Match Media Setting a nastaví se mi automaticky HD 1080-50i (1920x1080; 25,000 fps),Upper field first,25,000 Pal,1920,1080,1,0000 (Square) nic neměním a při renderingu dám render as -output format a zatrhlé match project setting a já vyberu z doporučených od match project setting(znaménko rovná se) Sony AVC/MVC a hned první project, který mi doporuče je a to AVCHD 1920 x 1080 50i a ten když roz kliknu customize seting tak má nastavené stejné hodnoty, jak na
začátku, když jsem si ouzančil video match media setting.Akorát bite rate je nastavený automaticky na 16 000 000 (tak natáčí kamera ) a video formát AVCHD.
Abych to shrnul, nic neměním, nastavení nechám na match media setting, obraz je opravdu dobrý, poměr stran atd, akorát když se při přehrávání jak v pc nebo evolvu skáče v čase, tak se rozhodí zvuk.
Děkuji za jakoukoliv radu a nebo připomínku.
marko65 (193)|20.6.2015 14:20
Pepe, toto bohuzial Vegas robi, dokonca aj vo verzii 13. Musis ten mts fixnut. Nie som teraz doma, ale tu na fore najdes soft aj postup ako to opravis, aby to bolo prehratelne.
Pepe_182 (4)|29.6.2015 15:12
Děkuji za pomoc marko65 , problém vyřešen, jenom škoda, že chyba je ve Vegasu a musím to fixnout.
Ještě jednou velký DÍK.