Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Natočení videa-odstranění šumu ze zvuku

majklan (9)|18.6.2015 19:39
Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám natočené video, které jsem si upravil v Lightworks...No a nyní bych potřeboval dostat šum ze zvuku, jelikož lightworks toto neumí. Celé video jsem si vyexportoval a prevedl video na zvuk...tento zvuk jsem si hodil do audacity, upravil šum uložil a znovu pridal do stopy v editoru...jenže zvuk se pomaličku rozchází z videem a cca v 8 minute je to uplne mimo...co dělám špatně? existuje nějaká lepší varianta, způsob? zdá se mi že to dělám strašně složitě, díky moc....
majklan (9)|18.6.2015 21:02
je to divne..kldyz proste pres 2 ruzne prpogramy prevedu video do zvuku a pak to spojim tak se zvuk opozdi.....takze problem je nekde v tom exportu zvuku z videa...nevim ale kde je chyba...video je 59,97 fps....kde muzu delat chybu? vzdyt prece kdyz vytahnu zvuk z videa pres AoA Audio Extractor tak jak je mozne ze to je rozhozene kdyz stejny zvuk nasadim do videa??? :-( chjo :(
vivid.sk (11472)|18.6.2015 22:57
Ak sa to pomaličky rozchádza, skontroluj fps výstupu po muxe nového audia. Či tam nemáš 60.00 alebo iné fps.
Pytkin (7947)|18.6.2015 23:49
ja bezne tocim 2 hodiny videa .. striham viac kamier a zvuk tocim multikanal do pocitaca .. ten zmixujem a hodim do strizne .. nasynchronizujem .. a sedi to jak rit na serbel od zaciatku az dokonca ..
majklan (9)|19.6.2015 06:57
[QUOTE=vivid.sk;513900]Ak sa to pomaličky rozchádza, skontroluj fps výstupu po muxe nového audia. Či tam nemáš 60.00 alebo iné fps.[/QUOTE]

Jaké muxe... kde se nastavuje fps u zvuku?
vivid.sk (11472)|19.6.2015 11:51
Predpokladal som, ze z finalneho videa spravis demux*, nasledne audio upravis v Audacity a finalne opat zmuxujes. Ci som to pochopil zle?
Moj prispevok reaguje na tuto situaciu.


*Mux/Demux, vid slovnik pojmov. Ziadny "prevod videa na zvuk" a podobne technicky nezmyselne formulacie.
majklan (9)|19.6.2015 14:03
A jak se dela ten demux? co to je? :))))