Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Natočení videa-odstranění šumu ze zvuku

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám natočené video, které jsem si upravil v Lightworks...No a nyní bych potřeboval dostat šum ze zvuku, jelikož lightworks toto neumí. Celé video jsem si vyexportoval a prevedl video na zvuk...tento zvuk jsem si hodil do audacity, upravil šum uložil a znovu pridal do stopy v editoru...jenže zvuk se pomaličku rozchází z videem a cca v 8 minute je to uplne mimo...co dělám špatně? existuje nějaká lepší varianta, způsob? zdá se mi že to dělám strašně složitě, díky moc....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

je to divne..kldyz proste pres 2 ruzne prpogramy prevedu video do zvuku a pak to spojim tak se zvuk opozdi.....takze problem je nekde v tom exportu zvuku z videa...nevim ale kde je chyba...video je 59,97 fps....kde muzu delat chybu? vzdyt prece kdyz vytahnu zvuk z videa pres AoA Audio Extractor tak jak je mozne ze to je rozhozene kdyz stejny zvuk nasadim do videa??? chjo

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Ak sa to pomaličky rozchádza, skontroluj fps výstupu po muxe nového audia. Či tam nemáš 60.00 alebo iné fps.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

ja bezne tocim 2 hodiny videa .. striham viac kamier a zvuk tocim multikanal do pocitaca .. ten zmixujem a hodim do strizne .. nasynchronizujem .. a sedi to jak rit na serbel od zaciatku az dokonca ..

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Ak sa to pomaličky rozchádza, skontroluj fps výstupu po muxe nového audia. Či tam nemáš 60.00 alebo iné fps.
    Jaké muxe... kde se nastavuje fps u zvuku?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Predpokladal som, ze z finalneho videa spravis demux*, nasledne audio upravis v Audacity a finalne opat zmuxujes. Ci som to pochopil zle?
    Moj prispevok reaguje na tuto situaciu.

*Mux/Demux, vid slovnik pojmov. Ziadny "prevod videa na zvuk" a podobne technicky nezmyselne formulacie.

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

A jak se dela ten demux? co to je? )))

Podobná témata

1. Odstraneni zvuku
    Od zajdax3 v sekci Editace videa
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 17:41
  2. Odstranění šumu až po uložení do MP3 ?!?
    Od juppiter v sekci Editace audia
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-05-2007, 21:33
  3. Jak se zbavit šumu u zvuku
    Od jirojo v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-08-2005, 08:53
  4. Odstranění šumu
    Od Anonymous v sekci Editace audia
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 19:29
  5. Reakcí: 1