Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zachtávání videa po síti

standho (38)|5.6.2015 19:21
Potřeboval bych poradit, jestli dokážete, nevím zda to sem přímo patří.
mám problém z komunikací kamerového systému, v mozille mi normálně funguje, ale v exploreru mi to pořád hlásí že potřebuji quicktime přehrávač, ale nainstalovaný je vše tak jak má, protože v mozille to jde i jiných prohlížečích, jen te IE nejde, a právě v to IE se dájí nastavovat parametry nahrávání viz foto
jinak se dá nastavit vše přímo na DVR nahrávači, ale když už to mám propojený přez sítovku, tak bych to měl rád na pc

všechno jsem nastavil v tom quicktime playeru, zkoušel jsem i IE 7, 8, 9, 10, 11 a pořád mi to hlásí tu hlášku viz foto.
neměly byste nějaký postřeh?

ještě to v tom exploreru chce: enter username for live555 streaming media

http://uploads.im/VdOEj.jpg

http://uploads.im/jzLOg.jpg
KamilZ (10277)|5.6.2015 19:35
Tak sem dej screenshoty celého okna browseru, ne pouze obsahu.
standho (38)|5.6.2015 20:32
tak nějak nechápu co potřebuješ vědet, ty nevíš jak vypadá prohlížeč?
spouští se to přez Ip adesu toho DVR recordéru

http://uploads.im/OWS9L.jpg
KamilZ (10277)|5.6.2015 20:57
No, chtěl jsem vidět, jestli tam nejdou nějaké chyby, blokování apod., ale to stejně vše vidět nejde, protože jsi nedal celé okno browseru, včetně stavového řádku. Takže jen obecně, zkontroluj si v nastavení doplňků, jestli tam máš plugin pro QT povolen, zda v nastavení bezpečnosti máš povoleno spouštění ActiveX atd., zda máš spuštěn 32bit IE (pokud máš x64 OS), zda nemáš povolený rozšířený chráněný režim, .....

PS: Tu privátní neroutovatelnou adresu jsi mazat nemusel, ta stejně není zajímavá :-)
standho (38)|5.6.2015 21:27
tak jsem to všechno zkouknul a vše sedí, akorát nechápu toto : zda máš spuštěn 32bit IE vždyt to spouštím v tom IE
standho (38)|6.6.2015 10:12
Zkoušel jsem vše podle této stránky a vše funguje tak jak má, když přetáhnu video do IE10 ve formátu quicktime sample, tak to normálně hraje, tak nechápu kde je tedy chyba :(
http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http%3A%2F%2Fanswers.microsoft.com%2Fen-us%2Fie%2Fforum%2Fie11-windows_7%2Fquicktime-qtpluginocx-does-not-run-in-internet%2Fda111cb7-4767-4570-a573-ef0ddc43a189&sandbox=1
fox (222)|6.6.2015 19:43
Skusil si aj iny stroj s IE 11? Prip. aspon iny ucet pod Windows. Niekedy sa stane, ze je dany ucet pouzivatela trocha "pobabrany" a veci nefunguju celkom tak, ako by mali. Skus si vytvorit novy ucet pod Windows a podla moznosti nechaj default nastavenia. Skus prip. aj zaradit tu stranku medzi stranky, kt. sa zobrazuju v rezime kompatibilneho zobrazenia - toto by som urobil ako prve. Ine web-stranky s quicktimeom idu v tom IE v pohode?
standho (38)|7.6.2015 10:03
Zkoušel jsem to i na jiném PC a taktéž to nejde, kompatibilní zobrazení jsem taky zkoušel a nic, ono to video se tam zobrazí, tak jak má, ale pořád to hlásí že to chce quicktime a pak mě to odhlásí a takto pořád dokola.
přkládám obrázek že na té stránce skutečně video jde, ale proč to pořád hází tu hlášku? nedají se ty hlášky nějak vypnout??? Jedině u toho exploreru jde nastavování parametrů po síti ( červeně označeno ), u ostatních prohlížečů to nejde, ale zase to funguje normálně

http://uploads.im/kMhjD.jpg
KamilZ (10277)|7.6.2015 10:09
Znovu se zeptám, pokud máš x64, zkusil jsi 32bit verzi IE?

To hlášení je zřejmě obyč. Javascript hláška, tak si to zkus debugovat v konzoli, za jakých podmínek se vyvolá.
standho (38)|7.6.2015 12:08
[QUOTE=KamilZ;513577]Znovu se zeptám, pokud máš x64, zkusil jsi 32bit verzi IE?

To hlášení je zřejmě obyč. Javascript hláška, tak si to zkus debugovat v konzoli, za jakých podmínek se vyvolá.[/QUOTE]

No když mi popíšeš jak se to dělá ta kto zkusím, tak znalý zase nejsem, ale ono mě to nenechá nic dělat, pořád tam vyskakuje ta hláška a když ji odklikám na všechny 4 kamery, tak mě to odhlásí a já si ani neškrtnu a tak je to dokola
KamilZ (10277)|7.6.2015 12:17
Co z těch dvou věcí chceš popsat?
standho (38)|7.6.2015 12:44
[QUOTE=KamilZ;513583]Co z těch dvou věcí chceš popsat?[/QUOTE]
No popsat jak mám vyvolat ten debugg

tady je video co mi to dělá

KamilZ (10277)|7.6.2015 13:00
Před zadáním URL zmáčkni F12, zobrazí se Ti vývojářské nástroje, zapni si debug JS a zadej URL. Nebo se zpětně podívej do JS po vyvolání dialogu. Ale jestli netušíš, ani jak vyvolat debug, tak to asi nemá cenu.
standho (38)|7.6.2015 13:51
[QUOTE=KamilZ;513587]Před zadáním URL zmáčkni F12, zobrazí se Ti vývojářské nástroje, zapni si debug JS a zadej URL. Nebo se zpětně podívej do JS po vyvolání dialogu. Ale jestli netušíš, ani jak vyvolat debug, tak to asi nemá cenu.[/QUOTE]

tak ted mi řekni co chceš poslat je tam toho na mě moc :)
KamilZ (10277)|7.6.2015 13:58
Já nechci poslat nic, Ty hledej co vyvolá ten dialog.
standho (38)|7.6.2015 14:14
[QUOTE=KamilZ;513589]Já nechci poslat nic, Ty hledej co vyvolá ten dialog.[/QUOTE]
no jelikož tomu moc nehovím ( nikdo učenej z nebe nespadl ) tak tady to máš
KamilZ (10277)|7.6.2015 15:12
Smaž to, není to k ničemu, neposlal jsi ani onen zmiňovaný Javascript ale jen HTML. Zapomeň na to, nemá to cenu.
standho (38)|7.6.2015 15:25
[QUOTE=KamilZ;513591]Smaž to, není to k ničemu, neposlal jsi ani onen zmiňovaný Javascript ale jen HTML. Zapomeň na to, nemá to cenu.[/QUOTE]

Tak ti děkuju, nedříve mě nalákáš na možné zjištění příčiny a pak to semnou vzdáš, já za to nemohu že se v tom tolik neorientuju :(
KamilZ (10277)|7.6.2015 15:30
Jak jsem měl vědět, že nemáš ani páru o tom, co je to Javascript. A nic jsem nevzdal, psal jsem Ti tipy, jak máš postupovat a ne to, že Ti budu radit klávesu po klávese, nebo že sem jen tak něco prskneš.
standho (38)|7.6.2015 17:36
[QUOTE=KamilZ;513593]Jak jsem měl vědět, že nemáš ani páru o tom, co je to Javascript. A nic jsem nevzdal, psal jsem Ti tipy, jak máš postupovat a ne to, že Ti budu radit klávesu po klávese, nebo že sem jen tak něco prskneš.[/QUOTE]

nechceš to ještě zkusit třeba se k tomu nějak dostanem :D